Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha ilyen...

Mit szólnátok hozzá ha ilyen férjetek lenne?

Figyelt kérdés
El akarsz menni dolgozni,elég gagyi munkáról lenne szó kevés pénzért,semmi szabadidővel.Már minden lefixálva,papírok kitöltve,stb,és erre azt mondja a férjed,hogy nem engedi hogy ilyen car munkát csinálj,inkább ő dolgozik valamivel többet hogy mindent meg tudjon adni neked,inkább ne csinálj semmit,legalább fitt és üde feleség tudsz maradni a mindennapokban,nem egy lelkileg-testileg roncs a munka miatt.
2015. máj. 14. 21:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Milyen aranyos...
2015. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Kettős érzéseim lennének. Annak örülök, hogy véd, de hogy "nem engedi" és hasonlók, az nincs rendben. Nem a gyereke vagyok. És főleg nem akarok csak üde és fitt lenni, láb lógatva. AZ ilyen pasik szeretnek uralkodni.
2015. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A nem engedi kifejezés nem arra utal,hogy bezár és nem mehetsz sehova,nem akarja - ez jobb kifejezés.
2015. máj. 14. 22:01
 4/33 anonim ***** válasza:
96%

A feleségem több mint 12 éve van itthon GYES-en. Tavaly sikerült találnia munkát. Szar (nem "car") munka. Kisegítő, akkor megy amikor hívják, ráadásul nem túl nagy pénzért, jó ha havonta 15-20 ezer bejön neki.

De nem a pénz a lényeg, hanem az, hogy dolgozhat, csinál valami értelmes dolgot, megbecsülik, és nem itthon aszalódik. Hiába van sok szabadideje itthon, ha teljesen becsavarodik egymagában egész nap...

2015. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább értékrend kérdése, vagy elv, passz -ahogy szeretnéd. Azaz, szeretnél-e kitartott nő pozicióba kerülni, vagy inkább azért a kevés, banális összegért is elmész dolgozni.


Pont itt gyk-n olvastam egy példát, ahol a feleség eladónő volt (60.000 ft fizetéssel) és a férje a 10-szeresét kereste. De dolgozott tovább.

Vagy ott van a volt kolleganőm, akinek a férje szintén valami vállalkozó lehetett, ő pedig (vagyis a nő) ott dolgozott velem a gyorsétteremben, ráadásul 6 órában (ami még a minimálbér összegével sem ért fel).

De ő azért jött dlgozni hogy legyen egy kis plusz keresete, meg imád közösségben dolgozni, ismerkedni.

2015. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon kedves, kérdés, hogy ha egész nap robotol, mennyit látja és mennyire tudja élvezni a fitt és üde htb feleségét.

Ha olyan lennék, akinek csak gagyi munka jut, biztosan nagyra értékelném, de azért keresnék egy négyórás gagyi melót legalább. Ettől még mindig jutna időm otthon körmöt reszelni, és a férjem sem dobná fel a bakancsot 45 évesen infarktusban, tovább el tudna tartani.

2015. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
97%

Egy ismerősöm ugyanezt csinálta a volt feleségével. Ő dolgozott sokat, feleség alig. Aztán a pasi besokallt, beleszeretett egy másik nőbe. Elváltak. Már nyugdíjasok, a nőnek alig van nyugdíja, mert nem dolgozott szinte semmit. Mikor megkérdeztem az asszonyt, miért fogadta el, hogy a férje dolgozzon kettőjük helyett, azt mondta, a férje lebeszélte a munkáról, mert hogy ő sokkal kevesebb idő alatt megkeresi ugyanazt a pénzt, mint a nő. Meg hogy ki gondolt akkor a nyugdíjra.

A pasinak meg a sok munka volt, mint utólag kiderült, az egyik problémája az előző kapcsolatában.


Szóval, én nem hagynám magamat lebeszélni.

2015. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Azért egy 4-6-8 órás munka más,mint pl. egy 14-16 órás.Mert ha a nő az utóbbit végzi,ott aztán tényleg csak alvás meg munka van,semmi házasélet,még apróbb dolgok se,arra tényleg azt mondom hogy a kapcsolat látja kárát.
2015. máj. 14. 22:15
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

14-16 órás munka törvényellenes. eljelentést érdemel, aki ilyne szinten kihasználja az embereket.

Én normális, legális munkára gondoltam, mikor írtad.

2015. máj. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Most nem akarom írni hol dolgoznak ilyen sok órában,meg mit,de nagyon sok ilyen ember van.
2015. máj. 14. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!