Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak a szüleimmel?

Mit csinaljak a szüleimmel?

Figyelt kérdés
Na jo most betelt a pohár...! a szüleimet megint hallom szexelni ráadásul most be sem csukják az ajtót!!!!Elegem van..nem fogok allandoan a fülemben fülhallgatót dugni egyreszt mert nem tudok ugy aludni masreszt meg ne én legyek mindig az akinek toleralnia kell őket...Rohaddtul elegem van...Arrol nem is beszelve h a 10 éves öcsém a mellettük levo szobaban alszik..

2015. jún. 20. 01:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Kérd meg, hogy amikor nem vagytok otthon, akkor csinálják. Szabad estéjük nincsen, nem tudtok máshol aludni?
2015. jún. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Csűrd őket fejbe...
2015. jún. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megpróbálhatnál nekik szólni, ahelyett, hogy itt stresszeled magad. Ha nem képesek megérteni, hogy ez neked zavaró (kinek nem?), akkor minden alkalommal át kell szépen menni, kopogni, szólni stb. aztán egy idő után megunják, hogy valaki mindig megzavarja őket. Egyébként, másik szemszögből, nem lehet egyszerű megoldani úgy a nemi életüket, hohy a nagyobbik kölyök még éjjel 2-kor fent van. Képzeld vannak olyan házaspárok, akik igénylik az együttlétet, és nem szeretnének vele hajnali 5-ig várni, hogy utána teljes kussban csinálhassák.
2015. jún. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, arra gondoltál már, hogy te is szerezz magadnak egy pasit, ahelyett, hogy mások nemi életén rinyálnál? (csak az ilyen felfogású gyerektől mentsen meg a sors...)
2015. jún. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
41%
Verj le egy parasztlengőt a faternak és mond meg neki hogy halkabban tolja a mutert.
2015. jún. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Én az alábbiakat csinálnám:


Elkezdenék hangosan zenét hallgatni.


Rájuk csapnám az ajtót.


Ez tényleg nagyon undorító...

2015. jún. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lefogadom, hogy nekik még nem szóltál.
2015. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem leszek népszerű, de basszus, hajnali fél kettőkor hadd szeretkezzenek már. Nem este nyolckor, az orrod alatt csinálják.
2015. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
54%
Mindenképp szólj! Én egy hónapig bírtam... Aztán elegem lett és megkérdeztem hogy mi bajuk az alvással:D
2015. jún. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És mit feleltek?
2015. jún. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!