Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a szivesség....

Van itt olyan aki a szivesség. Neten kért vagy kapott segítséget? Van esetleg más ehhez hasonló oldal is?

Figyelt kérdés

Ha volt olyan akinek segítettél akkor milyen módon,miért és tényleg rá is szorult?És ha kértél kaptál esetleg segítséget és neked milyen módon segítettek?

Lehet nem ide kellett volna írnom,de ide sikerült!

Köszi a válaszokat!


2010. márc. 1. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Éppen most is segítek neten egyik ismerősömnek! A Google a barátom, és megosztom a másik barátommal is eme barátom tudását!

Kérni, kapni, az élet már csak ilyen! :)

2010. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen egy nagyon komoly dologban segítettem. Mindent elintéztem az illetőnek, és a végén én maradtam szégyenbe, mert nem jelentek meg. Na bumm, és még meg sem köszönték. Azt mondtam soha többet. Itt a neten nem.
2010. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki itt pl. kutyanevelésben kér tanácsot, és pont én is jártam már hasonló cipőben a kutyámmal, de kitaláltam a megoldást, és leírom neki. Ő ezt kipróbálva szintén sikerrel jár, na akkor már segítettem is :)

Meg én is kérdezhetek bármit, amiben meg mások segítenek nekem. :D

2010. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért is kérdeztem,mert én éppen segítenék,cserével,hisz amit felajánlottam annak is van értéke bőven,persze ha kell valakinek és nem tudom érdemes e a dolog....a másik amiért kérdeztem,mert érdekelt,hogy mások segítenek e ezen a szivesség.neten vagy máshol azokon akik rászorulnak és valósak e a kérések ezeken az oldalakon+ van e ehhez hasonló oldal.
2010. márc. 1. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sikerült egy fiatal lányt lebeszélnem az abortuszról és hálás volt ezért utólag.
2010. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdező a "szívesség.net" oldalra gondolt.

Én egyszer segítettem élelmiszercsomaggal, nagyon megköszönték.

2010. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, én próbálok segíteni, és nem vizsgálom, ki mennyire szorul rá. Persze többször volt olyan, hogy felajánlottam valamit, aki kérte: azt is elvárta volna, hogy a helyébe vigyem, mert Ő ugyan nem jött érte. De én is kaptam segítséget, elég volt egy E-mail, majd telefon. Vannak más hasonló oldalak is, ami egy "zártabb közösség" és a szívességkészséget is pontozzák, hogy ne csak egyoldalú legyen a dolog. Valamit illik nyújtani is annak, aki kapni akar. Pl.: www.jovokor.5mp.eu
2010. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!