Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hagytad el a gyerekeidet?

Miért hagytad el a gyerekeidet?

Figyelt kérdés
Azon férfiak/nők válaszaira lennék kíváncsi, akik minden kapcsolatot megszakítottak a saját gyerekükkel. Most itt nem arra gondolok, hogy mikor megszületett a gyerek, örökbe adták valamiért. Hanem arra, hogy akár együtt is éltetek egy ideig, de aztán valami helyrehozhatatlanul megromlott kettőtök között.
2015. júl. 15. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
95%
8 évig éltünk együtt, 3 éves volt a lányom amikor elköltöztek 300 kmre vissza a szülei falujába.Hiába kaptam kéthetente egy hétvége láthatási jogot, egyszerűen nm tudtam kifizetni a tizenötezres jegyeket oda-vissza gyerektartás és a saját megélhetésem mellett.Ezt tetézte a majdnem 8 órás út is, mire odaértem már alig volt idő bármire is, max valamilyen szállásra mehettünk volna a közelben hogy kitölthessük a hétvégét ami megint csak pénzbe került volna. Ehhez hozzájött hogy az ex és a családja mindent elkövettek hogy elidegenítsék tőlem a gyerekem, ha ajándékot küldtem neki akkor nem adták át neki, a telefonos vagy netes kapcsolattartást elszabotálták. Megpróbáltam elérni a bíróságon hogy osszuk meg az útiköltséget, de elutasították. A gyámügy foglalkozott valamit a dologgal, de a kirendelt pszichológus szerint a problémát nem az ex okozza hanem az, hogy keveset látogatom. Nem lett belőle semmi. Borzasztó volt az elválás minden alkalommal amikor végre tudtam menni, egy nap pedig beletörődtem hogy ezt már nem bírom így tovább. Nyert az ex, én meg kaptam az oltásokat hogy elhagytam a gyerekem. Már nem érdekel, mert nem nekik kellett ezt végigélni. A gyerekkel lehet a legjobban zsarolni és tönkretenni valakit, ez sikerült is.
2015. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!