Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idős szüleidnek el mernéd...

Idős szüleidnek el mernéd mondani, hogy hatalmas összeget nyertél a lottón?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok benne biztos, hogy igen, ugyanis félnék, hogy nagy örömükben agyvérzést kapnának vagy valami ilyesmi. Lehet inkább lassan adagolnám a dolgot valahogyan.

2015. júl. 24. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Azért nem mindegy, hogy 1 millióról vagy 1 milliárdról van szó.

Mondd el a szüleidnek, hogy most van lehetőséged egy kicsit költekezni, ha kell valami, akkor kérjenek nyugodtan, szép lassan kell beadni.

2015. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem idősek a szüleim de biztosan elmondanám hogy veszek nekik a II. kerben egy családi házat és egy uj BMW X3 a szalonból.

Holnaptól már dolgozni se kell benni anyának. Szóval biztosan..


Bárcsak ilyen gondom lenne :)))

2015. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdés sajnos csak elméleti...
2015. júl. 24. 22:55
 4/10 anonim válasza:
95%
Huh hat ha en nyernek a lotton szerintem meg jomagam is agyverzest kapnek nem hogy az idos szuleim :O
2015. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Sokkal stabilabb családból származom annál, hogy ilyenek miatt aggódjak (már ha még nem lennék árva)... De a párom anyja is atomstabil, nem lenne gond, az tuti.
2015. júl. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen.

Nem félnék, hogy jobban kibillenti az egyensúlyukból a hír, mint engem.

De ha már elméleti a kérdés: bármilyen jó vagy akár rossz, felkavaró dolgot el mernék mondani a szüleimnek. Számomra ettől (is) család a család, hogy a fontos dolgokat (meg akár a kevésbé fontosakat is) megbeszéljük egymással.

2015. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem mondanám el.


Anyám egy pénzéhes r. ráadásul annyi erővel az RTL-en is kihirdethetném főműsoridőben.

2015. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
56%
Almodozassal nem mesz semkire.
2018. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
56%
Almodozassal nem mesz semmire.
2018. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg rokonom van, sorban állnának az ajtónál pénzért, miközben nekem soha nem segítettek. Idős szüleim meg nem tudnák tartani a szájukat, pont a korukból kifolyólag. Senkinek sem mondanám meg, mert nem akarok kiábrándulni belőlük. Pénzéhessé válik a szent is, ha látja a bukszát, tele pénzzel. Azt mondanám, hogy lett egy jól fizető állásom.
2020. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!