Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, elhagynátok a párotok...

Férfiak, elhagynátok a párotokat, ha lebénulna?

Figyelt kérdés
Ápolnátok, végeznétek házimunkát, mellette maradnátok?
2010. márc. 9. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egy kicsit is gondolkodik ezen az már régen rossz, ha szeretek valakit nem hagyom cserben, azért mert önhibáján kívül történt vele valami. Fordítsd meg a kérdést, a párod elhagyna, ha lebénulnál?...
2010. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mellette maradnek!!!!!!!
2010. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne párom, nem hagynám el. Hiszen szeretném, és jó esetben akkor sem változna, ha valami baja lenne. Legalább is nálam a szerelem így működik.
2010. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Egészségben,betegségben,holtomiglan,holtodiglan.
2010. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
én is szívesen mellette maradnék olyankor. Áplnám. Úgyis szeretek áplgatni. Bár én nő vagyok.
2010. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem rengeteg mindentől függ,és nem csak fekete és fehér.

Oké,szépen hangzik, hogy mellette maradok,stb.De mi van akkor,hogyha mondjuk 20 évesek,és "csak" 1-2 éves a kapcsolat.Még akkor sem lenne garancia,hogy együtt maradnak,hogyha egészséges lenne mindkét fél.

Szerintem egy normális felfogású lány nem is kérné ilyesmire a párját.

Legalábbis én tuti nem,le lehet ülni és megbeszélni, szépen nyugodtan,hogy a másik előtt ott az élet,nem kell kalitkába zárnia magát.Abból egy idő után sokkal rosszabb lenne a helyzet,mintha anno elhagyta volna az illetőt.Bármennyire is fájna akkor,én elengedném a társamat,persze ez nem jelenti azt,hogy teljesen el kellene felejteni egymást,hiszen maradhatnának barátok.

Most mondom a másik végletet,hogy 30 év házasság után például...Na ott,valóban gáz,hogyha felmerül az egészséges félben, hogy emiatt hagyja el a másikat....(aki gondolom,mint nő az elmúlt 30 évben a társadalom által elvárt normák szerint etette,mosott és takarított rá)

Bocs,hogy beleugattam,lány létemre,de szerintem ez ennyire nem egyszerű kérdés...

2010. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előttem szólónak.
2010. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A mostanit biztosan nem! Soha! Pedig csak 3 éve vagyok vele, nem 30...de majd utolérjük azt is:)
2010. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

20:31 igazából én sem mondhattam volna el szebben!

Egyszer már elváltam és nem én akartam, pedig mikor neki voltak nőgyógyászati problémái én mellette álltam, noha csak udvaroltam neki.

A második párom is feleségül vettem, de az udvarlós időben neki is voltak gondjai.

Talán lúzer vagyok, de én még senkit nem hagytam cserben, főleg nem, mikor neki lett volna szüksége segítségre!

Most vagyok 41 éves és férfi (ha ez számít valamit)

2010. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Nos, ez egy nagyon nehéz kérdés...
2010. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!