Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választanotok kellene a...

Ha választanotok kellene a szerelmetek és a családotok között kit választanátok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 13:16
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%
A kürülmények pontos ismerete nélkül erre nem lehet reális választ adni
2015. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy a családod eltilt a szerelmedtől és azt mondanák, hogy ha vele maradsz akkor többé nem tartozol közéjük. 17-18 évesen, mit tennél?
2015. aug. 25. 13:21
 3/31 anonim válasza:
20%
En is ebben a helyzetben vagyok caak 16-17 evesen.. Es en a szerelmenet fogom valasztani, mert tenyleg nem tudnam magam tultenni ha vege lenne es mindig a szuleimet hibaztatnam..
2015. aug. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

én Pickachu-t választanám, ő kiüti áramütéssel a családot és sokk terápiával megváltoztatnám a hülye gondolat menetelüket...


vicce félretéve...

mi a bajuk a "szerelmemmel"?

a lány hogy áll a családhoz?

a lány mit gondol kit kellene választanom?

anyagi téren mi a helyzet?


22F

2015. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi idősen biztos a családomat.

Ha 30 közeli lennék, és már lenne"valamimakármim", akkor a szerelmet.

2015. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

16-17 évesen hiába érzed úgy, hogy nem élnéd túl, ha megszakadna a szerelem, bizony ezek a kapcsolatok 90%-ban úgyis halálra vannak ítélve. Kamaszszerelmek, amik szépek, fontosak, de nem feltétlen szólnak élethosszig. (Igen, természetesen vannak, akik ilyenkor találják meg a végleges párjukat, ezzel tisztában vagyok, de ez nagyon kevés.)


Ráadásul ilyenkor annyira elborítja a lila köd az agyunkat (igen, emlékszem rá, amikor engem is eltiltottak egy sráctól), hogy azt sem látjuk, ha teljesen egyértelműen a családunknak van igaza. Ma már kis szégyenkezéssel mosolygok az akkori önmagamon, és azon a "szerelmen", amit akkor a legigazibbnak és legnagyobbnak gondoltam. Mikor pár heti harc után végül a szüleim belementek, hogy járjak a sráccal, akkorra ő már el se jött a megbeszélt találkákra.


Szóval 16-17 évesen, amikor amúgy még jogilag a szüleid felelnek érted, nem árt óvatosan bánni az ilyen nagy választásokkal...


Ma, 30 évesen már, tudva, mit akarok az élettől, a szerelmem választanám, ha előállna ilyen helyzet, de éppen mivel most már van rálátásom egy valódi kapcsolatra és egy valóban mély szerelemre, nem fordul elő olyasmi, hogy a szüleim nem fogadják el azt, akit én társamul választottam 5 évvel ezelőtt.

2015. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
35%
Ha a családom ilyen választás elé állítana, akkor eleve nem lennének normálisak, nálunk ilyen fel sem merült soha, így inkább a szerelmemet választanám. Nagy eséllyel egyébként ez csak egy üres fenyegetés a családod részéről, ki fogtok békülni, ha együtt maradsz a fiúval akkor is.
2015. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
23%
Mindenképp a szerelemet, mert a szüleim nem lehetek olyan önzőek, hogy ne értsenek meg . Pontosan tudnák, hogy milyen vagyok tiniként, és elnéznék. Ha nem, akkor nem érdemes őket választanom, mert később sem fogják megérteni.
2015. aug. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon összetett kérdés. szerintem aki igazán szeret engem az elfogadja,hogy vannak más emberek az életemben akiket szintén szeretek. aki választásra kényszerít és ezzel meg akar fosztani a szeretteimtől /szerettemtől, na őt nem választanám..

szóval ha a szüleim ok nélkül elleneznék a kapcsolatomat és azt akarnák hogy szakítsak vele,csak azért hogy nekik jó legyen...biztosan nem tenném meg. de fordított helyzetben is. hogyha a barátomnak nem lenne szimpatikus a családom és azt kérné,hogy ne találkozzak velük, akkor sajnos a barátomnak kéne távoznia az életemből.

remélem érthető mire kilyukadni.

amúgy kérdező, sajnos 17 évesen nem sokra mész az életben a családod nélkül. és mi miatt tiltják a barátodat?Van nyomós indok?

2015. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Én a szerelmemet választottam, 18 évesen mondták, 19 évesen költöztem el, vagyis költöztünk albiba, és nyomorogtunk, de együtt lehettünk. Azóta lett ház, autó meg három gyerek, de a "család" nélkül. Azóta sem hiányoznak.
2015. aug. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!