Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira elegem van már, vajon...

Annyira elegem van már, vajon miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem,felvettek egyetemre,de mindenki azzal cseszeget,hogy "Mikor fogsz végre már keresni?" Amíg gimiben tanultam állandóan azt hajtották,hogy tanuljak és tudok menni majd egyetemre.A gimis évek alatt lett két nyelvvizsgám,lett jogsim (amit saját pénzből fizettem,diákmunkát vállaltam) Egyetem mellett tudtam munkát vállalni,a vizsgáim sikeresek lettek.Nyáron egy hónapos diákmunkán voltam,egész jól kerestem vele.De mindig megkapom azt,hogy egy dologtalan,munkakerülő,semmirekellő vagyok és hogy ideje lenne már dolgoznom.Mindig más gyerekeivel jönnek,hogy ők ilyen okosak,ezt tanulják stb.Elegem van már abból,hogy állandóan engem cseszegetnek,miközben én jól tanulok és munkát is tudtam a suli mellett vállalni.
2015. aug. 28. 09:29
 1/5 anonim válasza:
100%
Ne haragudj, de ezt így nekik nem tudod elmondani? Esetleg leülni velük, és komolyan megbeszélni? Van mit felmutatnod, szóval szerintem mond meg nekik hogy már elég sok mindent csináltál a korodhoz képest, rettenetesen zavar, hogy ennyire példálóznak a másiknak a gyerekével, rólad meg nem is az igazat mondják. Vagy valami ilyesmit mondj .
2015. aug. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És mit szoktál csinálni, csendben tűröd, vagy megmondod a magadét néha?
2015. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A te pályafutásod egy sikersztori.

A családodnak van mindenféle homályos elvárása a szomszd fűje zöldebb alapon. Pedig büszkének kéne lenniük inkább de van akinek semmi nem elég.

2015. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pontosan kik mondják ezt? ha a szüleid akkor baj van. de ha a rokonság, akkor le kell szarni.

a szüleid esetében meg kell értetni velük, hogy azért jarsz egyetemre, hogy a kesobbiekben jobb életed legyen, és könnyebb munkát vegezz (nem fizikait)

mivel fizeted a sajat dolgaidat ha jól értem, vagyis nem kérsz tőlük zsebpenzt, nem ertem mi a bajuk. ha nem akarjak, hogy egyetemre menj akkor miert tamogattak anno?

2015. aug. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tedd amit Te jonak latsz, tanulj, mellette ha tudsz dolgozz. Eljon majd az ido, hogy lediplomazol es lesz munkad. Felesleges ezen gondolkodni, hogy ki miert nincs megelegedve veled. Lenyeg, hogy tudod mit akarsz es annak erdekeben cselekszel.

Mert persze, elmehetnel vegzettseg nelkuli munkat vegezni evekig akar, minimalberen ellehetsz de semerre nem haladna az eleted. Csak masok akarata szerint cselekedtel. Igy sosem leszel boldog. Minek egy olyan meloban megoregedni amit nem is elvezel? Akkor inkabb maradj iskolas tobb ideig de ha mar szakmad van, elvezd azt amit csinalsz es keress vele jol.

2015. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!