Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legemlékezetesebb születésnapi...

Legemlékezetesebb születésnapi meglepetésed?

Figyelt kérdés
Mivel lepett meg a családod, vagy a baráti köröd, ami nagyon emlékezetes volt? És itt most nem ajándékra gondolok.
2010. márc. 11. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kollégáim elvittek színházba, de nem tudtam róla, azt tudtam, hogy a koléganőmmel megyünk színházba ketten, és amikor odaértünk, szépen elkezdtek szívárogni a kollégák minden irányból én meg nem győztem kapkodni a fejem!!! Nagyon jó kis este volt, meghatóan aranyosak voltak. Nekem ez volt a legszebb!!!
2010. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A 18. szülinapom előtt leutaztunk Balcsira a nagynénémék nyaralójába. Egyik este az egyik lány elkezdett nyafogni, hogy menjek el vele fagyizni, mert senkinek sincs kedve. Amíg mi fagyiztunk, a többiek feldíszítették a házat, lampionok, lufik, meg felirat, meg minden! Nagyon meghatódtam. Azóta volt pár szülinapom, de ekkor hatótdam meg legjobban.
2010. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
20.szülinapomon volt!A párom kint élt olasz országban és úgy volt hogy a szülinapomra haza jön és utánna együtt megyünk ki hozzájuk olaszba!Erre a születésnapom elötti nap felhívott hogy nem tud jönni mert nem engedték el a melóhelyéről!Tisztára xar kedvem volt....sírtam meg minden!Aztán reggel amikor felébredtem nagy kómásan ő ott ült a szobámban egy hatalmas nagy ajándékkal a kezében és egy piros szalagal a fején! :)
2010. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

ez elég fur lesz:

30. születésnapom volt, amikor hazaértem munka után a jókis panelház parkolójához az egyik kollegám egy zsákot húzott a fejemre és a másik pedig berakott a kocsi csomagtartójába és összszigszalagozta a kezeimet, és fél óra kocsikázás után megálltunk--gondoltam magamban ITT AZ IDŐ nyílika a csomagtér ajtó egy ember áll ott, jó fejbe rugtam, de kiszedtek a csomagtartóból akkor kiderült hogy akit fejberugtam az a Lajos nevű kollégám vol...:D

és ennyi volt a sztori, és egy sztriptíz bárban kötöttünk ki....:D

áLLATI VOLT


Mondtam hogy fura lesz...

2010. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A 19. szülinapomon (azt hiszem), egy kedves ismerősöm mondta, hogy menjek már be hozzá meló után a presszóba ahol dolgozik. Elég akaratos volt pedig nem szokott, nekem le sem esett hogy szülinapom van, elég sok melóm volt aznap...

Lementem és koktélt csináltatott nekem. Nagyon jól esett, pedig nem 1 nagy szám, de nekem olyan kedves gesztus volt akkor.

Akkor vőlegényem volt, neki barátnője. Mára már a felesége vagyok és májusra érkezik a 2. lányunk.

2010. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 12. szülinapomat anyámék teljesen elfelejtették.

Nem volt semmi, és nem is emlékezett rá senki, se anyám, se öcsém. Én meg vártam, vártam, vártam csendben, hogy majd biztosan nagy meglepetés lesz, de nem jött semmi, de semmi. Az egész éjszakát végigbőgtem, és másnap közöltam anyámmal, hogy tegnap fontos nap volt, hé.

Anyám halálra volt sértve, hogy AZT GONDOLTAM, ELFELEJTETTE, PEDIG NEEEEM IS, csak egy nappal később akarták megünnepelni, és hogy mennyi mindent szánt nekem, csak szépen be akarta csomagolni! Előszedett egy csomó cuccot a szekrényből, amiket előző héten kaptam az unokanővéreméktől, és azért volt félretéve, hogy majd belenövök. Odadobálta elém, és közölte, hogy most, hogy így követelődztem, már nem is fogjuk megünnepelni, és büntetésből torta sem lesz!

Akkor már túl voltam a bőgésen és a megrázkódtatáson is, és tudtam, hogy hazudik. Mindig hisztis fajta voltam, de akkor csak annyit mondtam: Tudom, hogy hazudsz.- és bementem a szobába.

A legemlékezetesebb szülinapom volt az.

2010. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

21:30!!

És utána tényleg nem lett torta meg nem lett megünnepelve?

2010. márc. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hát. Anyáméknak voltak ilyenjeik. Volt, hogy a Mikulást felejtették el (csak nekem, az öcsém azért kapott, mert ő még kicsi - épp egy évvel fiatalabb nálam, ugyebár), volt, hogy a szülinapomat később, "összevonva" tartották meg az öcsém névnapjával (két és fél hónap van közötte), de akkorra már megszoktam, és nem is voltak elvárásaim, végtére is az öcsém a fiú, én csak egy lány vagyok.
2010. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!