Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellaposodott kapcsolat!...

Ellaposodott kapcsolat! Hogyan dobjam fel?

Figyelt kérdés
Min változtassak hogy a párom jobban rám figyeljen,újra belém szeresen.
2010. márc. 11. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bővebben..

miben lapos?


nem akarok itt jönni a "közös programok" közhellyel,mert ez többnyire ócska duma.Van,amit ez se ment meg,sőt,ez nem is szokta megmenteni.Ezért írd meg bövebben,konkrétan hol,miben laposodott el?

2010. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
szeksz ;) légy találékony
2010. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Közös érdeklődés, és minimalizáld a felesleges és időrabló tevékenységeket illetve azokat is akik kevésbvé fontosak mint a párod...


A párodtól próbáld elvárni ugyanezt..


Az ellaposodott kapcsolat általában a kommunikáció és az együttöltött idő hiányából ered, amikor állandóan fontosabb vmi más mint aminek igazából fontosnak kéne lenni.


BESZÉLGETNI BESZÉLGETNI BESZÉLGETNI!!!!!

2010. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek, szőjetek terveket, tanuljatok együtt, építsétek a kapcsolat szintjét egy magasabb fokra!
2010. márc. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tapasztalatból mondom, nekem semmi nem jött be, amivel próbálkoztam. Észrevettem, hogy már nem is vágyik utánam. Mindig csak netezett. Egyszer nem feküdtem le mellé, hanem hajnali 5-ig neteztem. 2 tájban felnézett, hogy mi van már...Mondtam, hogy semmi, csak kipróbálom, milyen 5 órán át netezni, ahogy ő szokta.

Azután nagyon édes volt, igyekezett megváltozni, de már nem volt olyan mint rég.

Az egész akkor jött rendbe, mikor lemondtam a taktikáimról. Már nem érdekelt. Tulajdonképpen elengedtem. Ő előbb vált le rólam, én egy kicsit később. Nem tudatosan tettem, csak megtörtént. Akkor kezdett újra értékelni, amikor már nem függtem annyira tőle. Ezt megérezte.

Szerettem volna féltékennyé tenni, kerestem is társkeresőn olyat, akivel moziba mehetnék, azt is elárultam, hogy csak a barátomon akarok bosszút állni. De végülis nem volt hozzá gyomrom. Csak nagyon el voltam kenődve.

Aztán mikor már ezt sem akartam, egy eszementül jóképű srác került a közelembe. Nem én kerestem, kényszerű dolog volt, hogy szóba kellett állnom vele. Na, erre a srácra nagyon féltékeny lett a párom. Meg kell mondanom, nem alaptalanul. Mert nagyon tetszett a srác. De mivel én a páromat szeretem, a mai napig menekülök a srác elől, hacsak rajtam múlik, a közelébe nem megyek, pedig már többször akart barátilag találkozni.

A lényeg, mióta leváltam a barátomról, mióta nem függök annyira tőle és mióta féltékeny is lett, azóta majdnem olyan minden mint régen.

Egy dolgot leszámítva: Az a 3 hónap, amíg levegőnek voltam nézve, azalatt elmúlt belőlem a nagy szerelem. És félek, hogy már sose leszek boldog.

2010. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

5 óra?


amatőr, én napi 18 órákat nyomom..

2010. márc. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát 5 óra plusz 8 a munkahelyén...
2010. márc. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 2 óra netezés után úgy megfájdul a seggem,hogy nem birok ülni :(
2010. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!