Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezt mosollyal az arcon...

Lehet ezt mosollyal az arcon csinálni vagy adjam át magam?

Figyelt kérdés
Ismét munka nélkül maradtam, ez egyhuzamban a sokadik alkalom. Volt, ahol én mondtam fel, és volt, ahova egyszerűen szerződés lejárta után munka nélkül maradtam. Volt olyan, hogy létszámleépités miatt mennem kellett. Legutóbbi után most tényleg ugy érzem, hogy nem tudok többet jókedvű lenni. Ürességet érzek. Párommal sincs kedvem találkozni, és terhelni sem szeretném őt. Neki sem egyszerű.
2015. szept. 4. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel, keress tovább, minden rossz után jó jön!
2015. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát! Ha sokadik alkalommal maradtál munka nélkül, az azt is jelenti, hogy sok különböző helyre felvettek már dolgozni. Ha eddig mindig találtál valamit, ezután is fogsz. Én százszor inkább dolgoznék pár havonta mindig máshol, minthogy ugyanott, ugyanazt csináljam hosszú éveken keresztül. Sokkal érdekesebb élet.
2015. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez a helyzet nálam is. '12-ben végeztem az egyetemmel azóta sodródom. Hol milyen munka jön szembe, hol határozott idejű volt, hol beugrós voltam (alkalmi), hol irodán ahonnan leépítettek....

Szaaar egy világ ez nincs egy olyan hely ahol 1 évig egy huzamban dolgozhattam volna, mert mindig volt valami xar a palacsintában.

Nekem sem őszinte már a mosolyom, de mit lehet csinálni... 26 éves vagyok 3 hónapja megint állástalan. Legszívesebben külföldre mennék, de a párom nem akar, mert neki jó munkája van itt, viszont ezért elhagyni sem akarom.

Igyekszem mindig pozitív lenni, de nagyon nehéz, főleg amikor az ember megint csalódik a világban melyben él.

Sokáig nem szabad bánkódni, új nap új lehetőség én így fogom fel.

2015. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem volt hosszabb ideig tartó munkám, de ott nagyon alul voltam fizetve, azért is hagytam ott. Tegnap rámordulram a páromra is, pedig megigértem magamnak, hogy ilyet soha nem fogok tenni azzal, akit szeretek. Csak ez a tehetetlenség nem jó. Az igaz, hogy igy legalább időm sincs megunni a munkám hisz nem tart annyi ideig, hogy meg tudnám. Remélem, hogy tényleg jobbra fognak fordulni a dolgok hamarosan.
2015. szept. 4. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt tartos munkahelyem Magyarorszagon. Aztan eljottem kulfoldre mar masfel eve egy helyen vagyok ahol nem csak, hogy jol megfizetnek, de meg is becsulnek. Nem mondanak fel 3 honap, fel ev utan, mert mar nem kapnak utanam tamogatast, mint Magyarorszagon.
2015. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem engem senki nem tud überelni, összesen 4 évig voltam munkanélküli. :D Persze erre cseppet sem vagyok büszke. Sokszor ki voltam, depis lettem, gyógyteákat ittam. Aztán mindig sikerült talpra állnom. Most is. Gondolj arra, hogy nincs más választásod, menni kell tovább. Egy idő után természetes lesz, hogy kész, ez van, menni kell tovább.
2015. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolso, en ismerek olyat aki mar 6 eve munkanelkuli sajnos. Nem is akar elmenni dolgozni pedig allandoan nyavajog, hogy nincs munka...szerintem hazudik, hogy keresi a lehetosegeket, kenyelmes neki, hogy a csaladja segiti.
2015. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, olyan biztos van, hogy az illető NEM is akar dolgozni, de én akartam, és úgy voltam 4 évig itthon. Persze nem egyhuzamban, hanem összeadogatva. Aki nem is akar dolgozni, annak a legprofibb munka sem felel meg.
2015. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!