Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadok ki a páromra...

Jogosan akadok ki a páromra ez miatt? Már minden alkalommal ez történik.

Figyelt kérdés

Ha egyedül megy el a boltba vagy valami ügyet intézni mindig elszórakozza az időt.

Folyamatosan ezt csinálja...

Példa: délelőtt elmentünk boltba. Megbeszéltük, hogyhazamegyünk én nekiállok takarítok, mire hazaér(csekket fizet), eggyütt megfőzünk, eszünk, és megnézünk egy filmet.

Majd a csekkbefizetése 3 órán át tartott mert találkozott valami ismerősével.

De ez mindig így van, akárhányszor egyedül megy el, mindig találkozik valakivel és elb@ssza az időt így borul a napi programunk is.

Marhára elegem van már, hogy nem tudja senkinek azt mondani, hogy bocs most sietek, majd holnap megiszunk valamit.

És hiába mondom neki, egyik fülén be a másikon ki.


2015. szept. 24. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen vannak ilyen emberek. pl apukám. és nem, nem lett alkoholista sem, és szereti anyámat, jó fej stb, de egyszerűen NINCS időérzéke. Ez van, tudomásul vettük, ehhez igazodunk ahogy tudunk. Mindent meg lehet oldani.
2015. szept. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Inkább az a szomorú, hogy a pasasnak mindig mindne és mindenki fontosabb, mint a kérdező. Szó nincs arról, hogy állandóan rohanni kell haza mellé vagy ne lehessen egy ismerőssel dumálni.

Én elgondolkoznék rajta a helyedben, hogy szeret téged ez az ember egyáltalán, hogy ennyit nem képes megtenni?

2015. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek. Ugyanez a helyzet nálunk, az én férjem is ilyen pletyizős.

Nem bánnám én egy-két alkalommal, ha egy régen látott ismerősével találkozik. De bármikor, bárhova megyünk, megáll szinte mindenkivel beszélgetni, akit ismer. A szomszédasszonytól kezdve a munkatársain keresztül haverokig. Vagy beugrik valakihez. Úgyhogy a mi öt-tíz percesre tervezett útjaink is jó órásra is sikerülnek néha. :D

Akkor is, ha programot beszéltünk meg utána, akkor is, ha dolgunk van, mindegy, ő elbeszéli az időt. :D


Úgy a hatszázadik ilyen alkalom után nekem is eldurrant párszor az agyam, hogy legalább akkor fogja kicsit rövidebbre, mikor tudja, hogy dolgunk van. Mindenki itt van a közelben, kocsival max. öt perc alatt bárkihez eljut, bármikor elmehet.


Persze, akár a falnak beszélnék. :D Úgyhogy ma már nem idegesítem magam ezen, ha megy, vagy megyünk valahova és azt mondja öt perc, arra kb. háromnegyed órát számolok, ha egy órába telne, arra két, két és fél órát. Mindent úgy szervezek és nem ér meglepetés. :D

Vannak ilyen emberek, így kell elfogadni őket. Tudom magamról, hogy nekem is van egy csomó hibám. Megtanultuk tolerálni egymást.

2015. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja nekem a faterom ilyen. Múltkor meséli, hogy osszefutott egy ismerőssel, aki nagyon szeret beszélni. Apám épp sietett vhova, ez a fickó meg nekiallt dumálni, de idézek "még szerencse, hogy neki is dolga volt, mert akkor estig mondta volna".

Érted, mintha két udvarias mondat után ne lehetne azt mondani, hogy bocs öreg de rohanok! Valahogy azt hiszik az a dolguk, hogy másokat hallgassanak, és rendesen félnek vkit otthagyni.

2015. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyukám olyan, mint a párod. Emlékszem, kisebb koromban rengetegszer volt, hogy lement reggel 8-kor a tőlünk 10 perc sétára lévő boltba, és 2 órával később állított haza pár zsemlével, meg valami felvágottakkal (tehát nem nagybevásárlást csinált), azért, mert a boltban összefutott valami ismerőssel. :D Sok mindent nem lehet vele kezdeni, max. megszokni lehet, bár ha sietnünk kell, akkor azért rászólunk, hogy igyekezzen kicsit.
2015. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
Igyatok meg valamit!
2015. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!