Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te felkelnél azért egy órával...

Te felkelnél azért egy órával előbb, hogy a férjednek készíts reggelit és becsomagold a tízóraiját?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mesélte, hogy reggel fél 6-kor indul a busza, amivel dolgozni jár, de ő már felkel 4 kor, hogy intézze a dolgokat. Tudom, hogy semmi közöm hozzá, mert amíg nekik így jó, nekem tökmindegy. Csak kicsit megrökönyödtem rajta. Azt mondta nekem ez a szeretet jele.
2015. szept. 26. 04:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
28%

Szerinte,te vagy az ismerősöd! :)

Én nem kelnék fel elöbb,ezért maximum néha-néha,de mindig nem!Viszont ha ez neked,nem okozz problémát akkor csináld,úgysincs senkinek semmi köze hozzá.

2015. szept. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%

Az ismerősöd és a férje is egy időben mennek dolgozni?

Ha ilyen korán kell kelni én előző nap este készítek be mindent,reggel meg csak annyi a dolga hogy beteszi a táskába.

Egyébként kérdésedre a válasz igen megtenném én is,csak mert tudom hogy vannak olyan dolgok amiket meg párom tesz meg nekem szó nélkül.Pl ha munkából ő az aki hamarabb hazaér akkor bevásárol vagy csinálna valami gyors vacsit :) Ha olyan párom lenne,aki mindig elvárná hogy kiszolgáljam,de rá semmibe nem lehetne számítani,mert hogy "a mosás,főzés,takarítás miegymás az kimondottan női dolog" akkor nem hiszem.Viszont olyan pasi nem is kellene :)

2015. szept. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Nézd ez egy névtelen oldal, semmi értelme úgy feltennem a kérdést, mintha a szomszédom gyerekének a tornatanáráról lenne szó. Őt sem ismered, meg engem sem.

A következő válaszoló azt írja majd, h kamu?

Egyébként én is megcsinalom, ha épp van időm, bár még magamnak se sikerül mindig berakni.

2015. szept. 26. 05:25
 4/40 A kérdező kommentje:

A férj 7re jár dolgozni, helyben, maximum fél 7kor kel, mivel minden meg van csinálva. Ugyanakkor érnek haza, 6 óra körül.

Hogy csinál e vmit otthon, arról nincs infom, egyszer azt mondta főzött virslit, mert már semmi nem volt otthon.

2015. szept. 26. 05:28
 5/40 anonim ***** válasza:
78%
Mindig felkelek reggelit készíteni. Mikor megismerkedtünk sose reggelizett, így szoktattam hozzá, most már ez a természetes :-) én ezt otthon is így láttam, gondolom ennek is van benne szerepe.
2015. szept. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
28%

Jól van elnézést! :)

És szép napot mindenkinek!

2015. szept. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
87%

Én férfiként nem engedném, hogy ezt csinálja, csupán szeretettből :)

Különben sem szeretem ha kiszolgálnak.Kínosan érzem magam.

2015. szept. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a férjem megy elöbb dolgozni, a gyerekekkel mi 7-kor kelünk, a férjem meg 7-7:30-kor már indul.

ìgy ö csinálja a teákat meg, és készíti a reggelit elö. Ö nem visz semmit sem, mert az irodában eszik. A gyerekeknek én csinálom aztán meg a tizorait.

2015. szept. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
Én négykor kelek, de mivel hajnalban nincs kedvem vacakolni a kajával, már előző este megcsinálom. Eláll az a hűtőben reggelig.
2015. szept. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%

Néha igen, néha nem. Nagyjából ugyanolyan arányban csomagolunk egymásnak kaját, kb. aki előbb magához tér, az csomagol magának, és akkor már természetesen a másiknak is. (Mondjuk én el nem tudom képzelni, hogy lehet egy órán keresztül reggelit készíteni + csomagolni.)

A kérdésben kifejtett munkamegosztás sem feltétlenül gond, ha a férjnek is megvannak a maga dolgai/feladatai a háztartásban, sőt, talán még jobb is, mert az ilyen apróságok "szervezett működése" megkönnyíti a dolgokat. Nyilván ha a férj nem csinál semmit, mondjuk egy mosást sem hajlandó betenni a gépbe, és munka után a TV előtt tesped, amíg a feleség 8 felé szakad, na az nagy gond.

2015. szept. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!