Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek az apja vagy az anyja...

Akinek az apja vagy az anyja katona (volt), milyen vele együtt élni?

Figyelt kérdés

Anya lehet visszamegy katonának mert többet keresne és kevesebbet kell dolgozni. Születésem előtt és kb. 4 èves koromig katona volt de kicsi voltam igy nem emlékszek rá.

Anya egyedül nevel, elhiszem hogy nehéz de sokszor h.lye.

A főzésen és a mosogatáson kivűl én csinálok mindent. Teregetés, boltba járkálás, leviszem a szemetet, ágyba viszek neki néha kaját, kávét is csinálok neki sokszor. Ma is 8-tol 3-ig a laptop előtt ült.

Mindenen hisztizik, beleszól más életébe, megmondja hova menjek középiskolába (gimibe szeretnék menni), morgolódott amiért nem mentem mamához szünetbe mert akkor nem kellenne főznie meg takarìtania.

Vagy ez normális? Igy visszaveszik katonának? Nem csodálkozom hogy apám lelépett


2015. nov. 1. 22:49
 1/4 A kérdező kommentje:
És gyakran megvert.. Egyik nap normális másnap meg nem.
2015. nov. 1. 22:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

anyad a szemelyisege miatt ilyen, nem a foglalkozasa miatt...

mikor szoktok le errol a baromsagrol?

2015. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen baromságról??
2015. nov. 1. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Apukám katona volt, ezredesként ment nyugdíjba.


Nála szeretőbb, jobb embert nem ismerek. A világ legjobb nagypapája.


Tény, hogy határozott, nehéz neki ellentmondani.

2015. nov. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!