Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek adjam a régi telefonom?

Kinek adjam a régi telefonom?

Figyelt kérdés
Új telefonom lesz, a régit oda fogom adni, de nem tudom kinek. Hugomnak vagy a páromnak. Hugom elkapta tőlem az előzőt és most szeretné a mostanit. Ez okosabb. Páromé az régebbi és nem érintős. Mindkettőjüké jól működik.
2015. nov. 12. 23:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom, a szüleid vették, ahogy az új is tőlük "lesz." Ez esetben a régi maradjon a családban, a párodnak vegyenek a saját szülei telefont.
2015. nov. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Add nekem, es akkor senkivel nem kivetelezel.
2015. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem tartsd meg saját részre. Hisz az ő telefonjuk működikmég akkor is ha nem okostelefon.. Én is megtartottam anno a telómat. De már nem bánom mert én szerencsétlen lehuztam a budin az újat :D . Szóval jó volt hogy van másik telóm. És még mindig működik ezer éves teló.
2015. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a szüleim vették hanem én :). Ahogy az előzőt is. Mivel ez feleslegessé válik igy gondoltam miért álljon, ugyan el is adhatnám, de miért ne adjam oda annak akinek kell a családban inkább?
2015. nov. 12. 23:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a húgomnak adnám. Mégiscsak a tesód és az is marad, de a pároddal ki tudja mi lesz pár hónap múlva... tudom, most az ördögöt festem a falra, de nem tudok részleteket, így meg én ezt javasolnám.
2015. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Pitizni kell érte?

Szerintem csak fontoskodni akarsz, én egyfelől nem adnám senkinek sem, mindig jól jön egy tartalék mobil.


Másfelől pedig ha esetleg valamilyen oknál fogva mégis oda akarnám adni valakinek akkor egyértelműen annak, akinek nagyobb szüksége van és persze igényt tart rá.

2015. nov. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem azt mondom, hogy a párral a szülők teső nem az.. De nekem jelen pillanatbana férjem, gyerekeim az elsődlegesek, utana ha az rendben a n segítek a szüleimnek tesómnak anyósoméknak sógoroméknak..
2015. nov. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nehéz ügy. a párod nyilván dolgozik, tud venni magának ha akar.

a húgod viszont nem.

ezek alapján én a tesomnak adnám. gondolom 18 alatt van, akkor még elég menő dolog az osztályban egy jó telefon.

de a saját peldambol kiindulva, elég rossz a kapcsolatom a tesommal, valószínűleg a paromnak adnám.

2015. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha a férjem igényt tartana rá, akkor neki adnám, de lehet, hogy alapból is megtartanám olyan vészhelyzetre, ha elromlik az övé vagy az enyém, és ameddig nem tudunk újat venni, jó ha van egy tartalék.

Ha ti olyan anyagi helyzetben vagytok, hogy a férjednek tudtok esetleg venni egy újat ha bármikor szüksége lenne rá, viszont a húgod nem így áll, vagy ha szülőkkel él még és nem tudnak neki újat venni akkor neki adnám.

2015. nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
én is inkább a tesomnak adnám mint a páromnak mert ő mindig a tesom lesz ...
2015. nov. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!