Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 3éves gyermekem...

Van egy 3éves gyermekem elvehetik e töllem ha elmegyek egy éjszakai szex me tes bárba dolgozni? Negativ emberek kiméljenek és ne itéljenek el ha nem ismernek koszonom.

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 08:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%

Azért kérdező ne legyenek illúzióid, a munka lehet, hogy szexmentes, de én még olyan táncos lánnyal nem találkoztam akivel + pénzért természetesen nem lehetett volna közelebbről megismerkedni... Pedig vállásom után volt szerencsém éppen elég táncoslányhoz...

Hivatalosan szexmentes persze, de ha a testedből élsz, minden pasi fel fogja tenni az ajánlatot és ha tényleg jól nézel ki, hamar rá fogsz kapni arra a napi + 5-10 ezer ft-re...

2015. nov. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
kérdező, már volt részem ilyenben, és biztosíthatlak hogy ez nem szex mentes munka. Nekem is ezt ígérték, meg hogy a 8 év tánc után mennyit kereshetek, aztán mikor odamentem és kiderült mi van, alig akartak elengedni, megfenyegettek. Ez is bejelentett lett volna, egyik helyen mint pultos, a másikban mint hostess.
2015. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha bejelentett munkád van és meg tudod oldani a gyerek felügyeletét, nem fogják elvenni. Akkor sem, ha éjszaka dolgozol, senkinek nem vették el még azért a gyerekét, mert este dolgozott (pl. vannak három műszakos állások, stb.), ha meg tudta oldani a felügyeletet.

Viszont én is azt mondom, mint már itt mások is: ez a munka valójában nem lesz szexmentes, ne dőlj be!

2015. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

Csatlakozok, ha papíron ott van, hogy rendes munkát végzel, akkor nem veszik el. Miért vennék?

Viszont neked személyesen lehet problémád ebből a "szexmentes" melóból...

2015. nov. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
ez nem a munka szexmentessegen mulik. ha a biroval szexmentes vagy elveszi a gyereked ha nem akkor nalad maradhat. az meg hogy a munkad szexmentes e vagy sem a kutyan nem ersekli ha a biroval. nem vagy szexmentes mobdon
2015. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%

Ne írjatok már hülyeségeket!

Ha van bejelentett jövedelme, rendesen ellátja a gyereket, semmi ok nincs arra, hogy elvegyék tőle.


Amúgy erotikus munkára (prosti) is lehet kiváltani vállalkozóit, és nyilván nem veszik el tőle a gyereket akkor sem, ha nem az orra előtt végzi a munkáját.


Rengeteg buta van ezen az oldalon.

2015. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"... el tőle a gyereket akkor sem, ha nem ..."


A SEM véletlen került oda.

2015. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

SEM?


úgy érted, szado mazó?

2015. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Miért, aki gyárban dolgozik éjszaka, attól elveszik?

Egy bárban dolgozni semmivel se rosszabb, mint bárhol máshol.

ÉS igen, én pl ismerek versenytáncost, aki ilyen helyen is táncol, mert marha jól keres, a versenytáncból nem élne meg. NEm k.urva, táncol.

2015. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%
én is ismerek olyan cigányt aki becsületes és nem lop, dolgozik, sőt még diplomája is van de ettől még nem lesz minden cigány ilyen...
2015. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!