Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Azért tettem ebbe a kategóriába a kérdésem,mert mást nem találtam.


Nagyon nem jövök ki anyámmal,már szinte gyűlölöm.

Nem birok normálisan beszélni vele,mert makacs,meg önfejű,és azt hiszi mindig neki van igaza mindenben,pedig nincs igy.

Nem enged élni:( Mindenben ugy kell cselekednem ahogy ő akarja,néhányszor már kezet is emelt rám,nyáron volt a legdurvább,szinte már félek tőle,nem akarja azt h önnálló legyek,de utálom istenem:'(:@

Előző nővéreimmel is ugyanezt csinálta,ők ink ott hagyták,és elmentek a pasijukkal,egy másik helyre.

Nem tudom hogy mi van ezzel a nővel,mert már most pokollá teszi az életem.

Az ilyen nem anya,aki veri a gyerekét,meg semmit nem ad meg neki,ha meg pénzről van szó...pfff.mindig az ösztöndijjammal jön,h mikor kapja már meg...

én abból egy fillért nem látok sose...erre megvan h belőlem éljen meg:(

utálom az életem már miatta

segitsetek,hogyan változtassak rajta,ha lehet!:(


2010. márc. 21. 07:28
 1/8 anonim válasza:
Ismerős a helyzet. Mondjuk én pasi vagyok, de velem is próbálkozott ilyesmivel anyám. Kezdjük azzal, hogy az ösztöndíjat nem adod neki oda. Nem kell mentegetőznöd, magyarázkodnod, azt a pénzt te kapod, azt csinálsz vele, amit csak akarsz. A többi részére igazán nem lehet mit mondani, mert az ilyen embereket hiába győzködöd, soha az életbe nem fog megváltozni. Tehát az üljünk le és beszéljük meg dolog egyértelműen nem fog működni. A legjobb, amit tehetsz - az ösztöndíj megtartása mellett - hogy legyél sokkal, de sokkal határozottabb. Ne hisztériázz, csak egyszerűen ne hagyd magadat. Próbáld meg kicsit megsérteni egy-egy veszekedésnél. Mondjuk egy múltban történt dologgal, ami esetleg érzékenyen érinti, biztos van ilyen. :) 22/f
2010. márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?azt nem irtad!

Az ösztöndijjadat mire költi?

2010. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel a nővéreid is emiatt költöztek el, talán próbálj meg tőlük segítséget kérni.Beszéljenek vele ,hogy ne legyen veled is olyan mint velük volt.Hát ha ők tudnának hatni rá.Azt nem említetted, Apukád mind ehhez mit szól?
2010. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

16 leszek

Apámat nem érdekli h mi van velünk,nem élnek együtt,de már kibirhatatlan anyám...

azt is elakarja dönteni h kikkel barátkozzak,unokatesomat is elazavarja,mert neki nem teccik,pedig az unokája...ez egy szivtelen nő,undorodom tőle:(

2010. márc. 21. 09:12
 5/8 A kérdező kommentje:
az ösztöndijjat meg a számlájára kapja,meg se tudnám akadályozni h nála legyen...elkölti saját magára a ribanc..:S
2010. márc. 21. 09:12
 6/8 anonim ***** válasza:
azért azt ne felejtsd el hogy anyukád felnevelt,lehetnek neki is gondjai,én is anya vagyok,mondjuk a lányom csak 7 éves,csak sajnos a mai fiatalok nagyon hamar elkajlodnak.anyukád is biztos csak a javadat akarja,hogy ne keveredj hülyeségekbe.
2010. márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az a baj h még nem ismeritek,...

de h ha a javamat akarja,akkor mért bánt meg állandóan,meg eltilt mindentől,bulikba nem mehetek,mindig az van amit ő akar,...szal azt nekem ne mondja senki h jót akar,mert nem,előzö nővéreimmel is ugyanezt csinálta,most én vagyok a soron,de teszek ellene vmit,csak nemtom h mit:(

2010. márc. 21. 09:21
 8/8 anonim válasza:

Én nem hiszem, hogy ezzel a javadat akarná. Tudnád te, hogy hány anyuka féltékeny a lányára. Persze mindenki szeretné azt hinni, hogy a lány is hibás, és az anyukának csak rossz napja van. De tényleg vannak ilyenek. Talán olyanért haragszik rád, amiről nem tehetsz. Esetleg neki volt szar gyerekkorában, és ezt mind rajtad veri le.


Ha van kihez fordulnod, akkor tedd meg. Testvérek, barátok, pasid, rokonok, stb. Ha ennyire rossz a helyzet, akkor mindenkitől kérj egy kis segítséget. Persze először a hozzád közelebb állóktól. 22/f

2010. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!