Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahívjam, vagy ne?

Visszahívjam, vagy ne?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátomnak meghalt pénteken az édesapja, még aznap felhívott, és elmondta. Van barátnője, mi csak barátok vagyunk, nem is ez a lényeg. Tegnap nem igazán voltam józan, buliztunk bent pesten (nem vele), és láttam, hogy hívott. Nem akartam felvenni, nehogy hülyeséget mondjak, nem is igazán tudtam beszélni. Nem tudom miért kereshetett, hiszen ott van a barátnője, én csak egy sokadik ember vagyok neki. Szerintetek visszahívjam? Nagyon félek, mert nem tudom, milyen állapotban lesz éppen, amikor felhívom.... (Egyébként ő 18 éves és fiú, én 14 éves, lány...)
2010. márc. 21. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

az szép 14 évesen ugy be vagy baszva h beszélni se tudsz...


amugy hivd vissza....

2010. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azis érdekes lesz, ha egy 14éves kiscsajra hajt. Remélem nem ilyen jellegű a téma, mert akkor agybeteg a srác.
2010. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Persze, hívd vissza! Nem értem, mi köze van annak, hogy van barátnője ahhoz, hogy fölhívott Téged tegnap valamiért...?


Hívd föl, mondd Neki, hogy láttad, hogy volt egy nem fogadott hívásod Tőle és most ráérsz, mondhatja, amit szeretne.


Biztosan szüksége van egy jó barátra, akinek kiöntheti a szívét. Lehet, hogy már a barátnőjének kiöntötte, de másnak is szeretné.


Olyasmin nem kell agyalnod, hogy miket mondj Neki. Ilyenkor úgysem lehet okosat mondani, Ő sem ezt várja el, csak a fájdalmán akar könnyíteni azzal, hogy beszél róla.

2010. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
hívtál volna fel engem inkább, a szalámit odavágtam volna, úgy hogy a szemed kigúvad :D
2010. márc. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

14 évesen úgy bekúrsz, hogy beszélni sem tudsz? Büszke lehetsz magadra... gratulálok a szüleidnek is.

Amúgy hívd vissza.

2010. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!