Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleolvas a párod az irományai...

Beleolvas a párod az irományaidba, ha netezel?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel a netre amúgy is nyilvános dolgok kerülnek ki, ezért ő is beleolvashat. De pl. a privát netes levelezéseimbe nem, mivel ezzel azt is sérteném, akinek íródik a levél.
2010. márc. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvas bele, annyira tisztel. Természetesen nem titkolok semmit, ha valami olyan van nyugodtan elolvashatja. Csak egyszerűen nem szeretem ha olvassa a leveleimet amiket a barátnőimnek írok:)

Én sem olvasom az övét csak ha megmutatja jószántából:)

19_l

2010. márc. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön, mikor netezek, akkor belekukkant, de amúgy már(!) nem szimatol utánam. Bár nincs is rá oka.
2010. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
nem, nem is engedném, okot nem adok arra hogy bele nézzen, de ha belenéz pofán vágom!
2010. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvas bele párom a dolgaimba,én már mindenhol megjegyeztetem a jelszavam így beléphetne ha akar.Én se olvasom az ő dolgait. Az előző párom nagyon féltékeny volt,rendszeresen feltörte a mailomat meg iwiwet is mindig visszanézte az előzményeket,szoktam beszélgetni nyilvános fórumokon is és ott is mindig visszakereste miket írok. Nekem ez gondot okozott,mert ha szólt volna belépek és nézelődhet nem titkoltam semmit,szóval gusztustalan volt feltörni állandóan a dolgaimat,volt mikor a mailomnál a jelszót is átírta,hogy ne tudjak belépni napokig hátha kapok valami olyan levelet....
2010. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasunk bele egymás leveleibe. Magánszférának tartjuk, persze ha érdekes dolgot írnak neki, többnyire közli velem, és én is ővele.
2010. márc. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvas bele, én sem az övébe. Ennyire tiszteljük a másik magánszféráját.
2010. márc. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapna is xD !
2010. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktunk beleolvasgatni egymás dolgaiba, csak ha direkt szól, hogy gyere és nézd meg ezt.
2010. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Mi mindig. Nincsenek titkain, teljes a bizalom. Bár van hogy olyat írok amit nem szertném, hogy látna akkor az úgy írom, hogy ne lássa, ha mégis akkor megmagyarázom neki a dolgokat. Ezek ugyanis bántóak lehetnek számára.
2010. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!