Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikerült változnotok, változta...

Sikerült változnotok, változtatnotok ez életeteken?

Figyelt kérdés
Sikerült talpra állnod, és magvalósítani azt az életet, amilyenre vágytál? Ha igen, hogyan?
2010. márc. 24. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
A talpraállás sikerült, a megvalósítás nem.
2010. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Dettó mint az első...,nekem is sikerült talpra állni,de azt amilyen életre vágyok még sajna nem sikerült megvalósitani:/

Ebben az országban nagyon nehéz egyről a kettőre jutni...

2010. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Soha nem merném kijelenteni azt, hogy "sínen van az életem", mert a végén még elgázol a vonat... :P


Mondjuk úgy, hogy jó úton haladok afelé, hogy megvalósítsam az álmaimat, bár az az igazság, hogy az emberes magyar kátyúk az én életem útjain is jelen vannak. Milyen költői hangulatomban vagyok... :P

2010. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Folyamatban van...
2010. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mennyire kellett ehhez drasztikus változtatásokat megtennetek?És egy bizonyos élethelyzetből kellett kilábalnotok, vagy egyszerűen csak éreztétek, h nem stimmel az a vágány, amin az életetek fut?
2010. márc. 24. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a bizonyos élethelyzet egy idegösszeomlás volt Édesanyám halála után,és abból sikerült talpra állnom...

Ennek már 2 éve és most remélem jó vágányon vagyok,bár elég lassan halad az a vonat:/

2010. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Per pillanat rajtam az segítene,ha az egész életem megváltozna gyökerestül.Párkapcsolati fronton,munka fronton,minden téren.Dolgozom az ügyön,de elég döcögősen megy.
2010. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szenvedélybetegségből álltam talpra, de azóta gyakorlatilag csak napról-napra élek, komolyabb célok nélkül.
2010. márc. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Én elváltam,a férjemnek ott hagytam mindent (lakás,kocsi,stb),csak a két gyereket,meg a személyes holmikat vittem magammal.Ez 12 éve volt.Albérletből albérletbe költöztünk,de én dolgoztam mint az állat,szerencsére a szüleim a gyerekekre vigyáztak mikor kellett,így már ott tartok,hogy van saját lakásom,saját autóm,van egy nagyon jó párkapcsolatom,és született még egy gyerekem.Már csak a bankszámlámat kéne egy kicsit tuningolni.Na ez az ,ami nem nagyon fog sikerülni 3 gyerek mellett,már a szüleim sem tudnak segíteni.Panaszkodni viszont nincs okom,mert talpra álltam,és boldog vagyok.
2010. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Több betegségem is van, de a legborzalmasabb pár éve volt, akkor a halál torkából jöttem vissza, szószerint. Azóta másként látom a világot, még egy zöld fűszálnak is tudok örülni, azóta nem foglalkozom olyan dolgokkal, amiérzélmelig hátráltat. Megtanultam sokkal több mindenre nemet mondani, kerülöm az olyan embereket, akik lehúznak, viszont sokkal többet foglalkozom azokkal akik igazán megérdemlik!
2010. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!