Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak 19....

Mit vegyek a barátomnak 19. szülinapjára? Fogalmam nincs mit találjak már ki :/ heelp= ( lassan 3 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
sz×pd Łe vagy psp-t?
2010. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%

Három év alatt annyira nem sikerült megismerned, hogy idegenektől kell tanácsot kérned, mit adj a szülinapjára?


Én először elgondolkodnék, mi a hobbija, mit szeret csinálni, mi az, amit még nem kapott tőlem (és lehetőleg mástól sem). Ha még mindig lövésed sincs, akkor tényleg nem ismered őt.

2010. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Hát,ha 3 éve vagytok együtt akkor azt neked kéne tudnod szerintem,a lényeg,hogy olyan dologgal kapcsolatost vegyél,amit tudod,hogy szeret,és érdekli,esetleg ami rá jellemző.
2010. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szereti a focit? autókat? Akkor valami kis relikviát.

Vagy csináltass egy fényképes párnák közös fotótokkal. Vagy fényképes puzzelt rólatok.

2010. márc. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg egyszerűen kérdezd meg mit szeretne, nem kell ebből nagy ügyet csinálni
2010. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
dehogynem ismerem. csak karira, szülinapra, stb. kapott már csomó mindent...fényképes plüss, könyv, parfüm, stbstb. azzal ne gyertek h nemismerem. csak most nincs ötletem. nem kell mindjárt fikázni a másikat. akk inkébb ne írjatok-.-"
2010. márc. 27. 17:01
 7/25 anonim ***** válasza:
49%

"fényképes plüss könyv"


Az mi? Annak biztos örült, hány éves, 3?


Ha évek óta együtt vagytok akkor ideje lenni venni neki egy autót, annak tuti örülne.

2010. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
egy egér plüss aminek a polóján mi vagyunk. egy könyvet. nem fényképes plüss könyv. tanuld meg értelmezni amit írtam nagyokos aztán pofázz. mellesleg van autója szal ennyi.
2010. márc. 27. 17:41
 9/25 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tanul mondjuk vehetnél neki egy szép diplomatatáskát, vagy mappát. Vagy bérelhetnél mondjuk egy kis eldugott faházat és együtt tölthetnétek egy hosszú hétvégét! Nem írtad mennyit szeretnél rászánni.
2010. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a vőlegényem szülinapjára ezüst nyakláncot és karkötőt vettem neki szép díszdobozban.

Nem tudom,mennyit szánsz rá,én elég "nagyot álmodtam" 16 ezer volt,de megérte mert nagyon szép és mindig hordja.

De ha kevesebbet szánsz rá,karkötő van elég szép már 2-3 ezerért.

Remélem ötletnek nem rossz! :-)))

2010. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!