Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és hol kérhetem azt...

Hogyan és hol kérhetem azt hogy vigyenek el innen intézetbe?

Figyelt kérdés
Nem akarok itt élni tovább. Még csak 16 vagyok, már otthagytam a sulit ettol is felek hogy ha valaki nevelo otthonban van muszaj suliba jarnia? Nem tudom mit tegyek, ha betoltom a 18 at el kell innen menni mert már igyis zavarnak lehet hogy öngyilkos leszek en ezt nem birom ezt a szomorodast... Ennél a helynél az intezet is jobb meg legálább ha bekerulok 18 eves koromban elvileg kapok penzt hazra olyan jo lenne!!es hogyan lehetbe azt elintezni hogy ne nevelőszükhöz kerüljek hanem intezetbe?16 l
2016. jan. 22. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

hurr-durr de vacak az életem, 16 vagyok de már annyit szenvedtem...


Ismerős a szöveg? nem? 100/99 tini elmondta szó szerint ugyan ezt... majd kinövöd, szóval nyugodj le szépen.


És félre ne érts, ezzel nem beszólni akarom, tudom, hogy szivar, de ilyenkor MINDENKINEK az...


Majd túl leszel rajta.

2016. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
nagy tévedésben vagy... az kap pénzt házra, aki születése óta intézetben él... és az se olyan nagy összeg, hanem van egy összeg amit havonta félre tesznek nekik, és azt kapják meg, de ez se olyan nagy összeg.
2016. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán mi a gond otthon?
2016. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el, hol élsz és miért olyan nagyon rossz neked? (Priviben is jöhet.)
2016. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
nekem is elküldhetnéd privátban is :) nyugi, mindenre van megoldás! ;) fel a fejjel!
2016. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg itt megkérdezheted a lehetőségeket:

[link] (a területi gyermekvédelemnél).

Vagy még ezen az oldalon találsz segítséget:

[link]

A sulit ne hagyd abba, csak neked lesz jobb, ha vannak lehetőségeid.

Az "intézet" nem ad lakást sajnos, ez tévhit.

2016. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

mi a gondod otthon?

Nekem a te korodban kezdődtek egy súlyos betegség tünetei, mégsem akartam meghalni, sőt most sem akarok...

2016. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Mi a probléma? Nem alhat veled a 22 éves barátod, vagy már megint le kellett vinned a szemetet?
2016. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Please, please, take me away

From this place.


-----


Ha tényleg nagyok a gondok, családsegítő. Az egyik előttem válaszoló küldött hasznos linkeket. :) De szerintem nem éri meg, mert mire elintézik, hogy intézetbe kerülhess, már betöltöd a 18-at. :) Meg amúgy sem leányálom egy nevelőintézet, olyan, mint egy börtön, köteles vagy ott lenni, és nem te válogatod meg, hogy kivel leszel összezárva... pénzt pedig csak akkor kapnál, ha születésedtől kezdve ott lennél...



De nagyon durva, hogy 16 éves vagy, és máris otthagytad a sulit. Minimum érettségi + szakma kéne, különben milyen pénzből akarsz elköltözni 18 évesen?

2016. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
De qrva jó lenne, ha így működne, mindenki 17 évesen beköltözne az intézetbe egy pár hónapra, aztán bumm, kijön és és van lakása.
2016. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!