Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjem megcsalt, tegyem...

Ha a férjem megcsalt, tegyem én is ugyanezt?

Figyelt kérdés
Megcsalt a férjem. Most azt mondja tegyem én is ugyanezt, hogy egálban legyünk. De én nem akarom, szeretem őt. Meg szerintem nem is lenne sok értelme. Attól nekem még ugyanúgy fáj. Szerintetek?
2010. márc. 29. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne csald meg.
2010. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
gálánsan nézz át a tényen, amennyiben a házasságod fontos.De a következőnél szigorúan összepakolni és elmenni!!
2010. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez két rossz hír egyszerre: egyrészt megcsalt, simán.

Másrészt téged is erre bíztat. Mindkettőből az következik, hogy nem sokmindent érez irántad, mint feleség, mint NŐ iránt.

A többiről neked kell döntened.

2010. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer engem is megcsalt a férjem, megbocsájtottam neki, a gyerekek miatt is.

Azóta eltelt 5 év , de ha a mai napig azt mondja hogy ő nem tudja mit tett volna ha én is megcsalom.


Nő vagy, legyen tartásod!

2010. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondja hogy tedd te is ugyanezt az annyit tesz hogy még tervezi a továbbiakat, nincs vége a külső kapcsolatnak, folytatásban gondolkodik.

Ugyhogy készülödj a költözésre. Egy sanszot adnék még a dolognak, mondja el kivel folyt a viszony, hol lakik, ki az, stb. megkeresném és kikérdezném az illetőt, nem lepödnék meg ha teljesen más színben tüntetné fel a kapcsolatukat mint a férjed.

Ha férjed annyira védi az illető hölgyet hogy elérhetőségét nem adja meg akkor sajnos egyértelmü a dolog, a másik fontosabb, jöhet a költözés.

2010. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ne csald meg, az hogy ennyivel lerendezné a dolgot, hogy te is tedd ezt, számomra azt jelentené, hogy nem igen szeret, nem tisztel. Aztán ha vissza csalod, kezdődhet minden előlröl, aztán te megint csald vissza és ez már elég nyitott házasság. Ha ezt szeretné a férjed, akkor inkább nyíltan megmondhatná. Szerintem az emberek többségénél ez úgy működik, hogy ha egyszer megtette,akkor megfogja máskor is...és igen legyen önérzeted!
2010. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

micsoda szöveg ez a pasastól, be akar pasiztatni? :)


Természetesen ahogy érzed, szerintem sincs értelme lefeküdni mással, nekem sem menne, csak ha beleesek a pasasba, akkor meg legalább megoldódna a probléma.

2010. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Megcsaltam a férjem és miután megtettem, arra biztattam, hogy keressen magának valakit, mert látom, nagyon boldogtalan, én ezt most képtelen vagyok neki megadni. Mindent megtett értem, de én meg sem hallottam. Aztán egyszer csak lett valakije és megtapasztaltam, milyen megcsalóból megcsalt lenni. Óriási különbség !!! Most kezdtük el becsülni a házasságunkat és tenni is érte. Eszméletlen nehéz újra bízni a másikban. Jó lecke volt !
2010. márc. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam, semmit nem ér. Egyátalán nem lesz könnyebb senkinek, és még ráadásul egy olcsó k.vának is érzed magad, ami miatt az önbecsülésed is a béka segge alatt van.

Ahogy egy előző írta. Legyen tartásod, nő vagy!

2010. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Innentől már teljesen mindegy, szerelem ide vagy oda. A párom mondja jól, hogy ha le akarok feküdni mással, szóljak neki és ő megérti, elenged. Ekkor persze mindennek vége, de becsületesebb így, mint orvul hátba támadni a másikat. Bár nem ez volt a kérdés, de minek olyannal maradni, aki megcsal, és ráadásul ilyen nevetséges dologgal akarja elintézni a dolgot? Ha nem tudott hűséges maradni, akkor elárulta azt az esküjét, amit neked házasságkötéskor tett. Ennél nem hiszem, hogy lehetne rosszabbat elkövetni... No mindegy. Tehát ne, ne csald meg(de ne is maradj vele).
2010. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!