Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltek a haláltól? Mit éreztek...

Féltek a haláltól? Mit éreztek ha erről a szóról beszél valaki? összerezzen a gyomrotok? Mit éreztek?

Figyelt kérdés
én bevallom őszintén rettegek tőle.rettegek az ismeretlentől és a legjobban attól,hogy nem tudom felnevelni a lányaimat.engem ki készít ez az egész.
2010. márc. 31. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Semmit. Ha menni kell akkor menni kell. Nincs apelláta, nem tudod kikerülni, ergo fölöslegesen rettegsz.
2010. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Utálok élni
2010. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem szeretnék meghalni, de ez az élet része. Mindenkivel megfog történni...
2010. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen rémálmom nekem is volt! Mármint, h ki neveli fel a gyerekem?

Aztán annyi nehézségen estem át életem során, h jelenleg azt mondom, nem nem félek a haláltól. Talán csak annyit kívánnék, hogy gyors legyen, ha már eljön...

2010. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele :(

Tudom, hogy az élet velejárója, de ha rágondolok, eléggé nyomaszt a gondolat.Ha legalább tudnánk, hogy mi vár ránk a halál után, vár-e egyáltalán valami ?!

2010. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem a haláltól félek, hanem a veszteségtől.. ha elveszítenék valakit, aki fontos nekem, az nagyon fájna. a saját halálom gondolata se túl kellemes, de ha van időm megvalósítani az álmaim nagy részét, akkor nem borzaszt az a tény, hogy öregkoromban meghalok - hiszen csak így adhatok helyet a fiataloknak.
2010. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyakran eszembe jut, elszorul a szívem. Egyszer el kell menni, én majd szeretnék elaludni egy éjszaka. Még fiatal vagyok, lehet azért nyomaszt ennyire. Félek, ez van, szeretek élni.
2010. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én mindig azt mondom, hogy bárki bármikor meghalhat, még az utcára sem kell kimennie.... ez az élet része.! - és lehet hogy valahol egy mégjobb élet vár ránk, habár én szerintem ez az élet is egy ajándék!! IMÁDOK ÉLNI!
2010. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp megtörténik minek ezzen filózni. Remélem 50 éves korom környékén elvisz egy gyors szívroham.
2010. márc. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem mondhatnám,hogy félek a haláltól. Inkább a szenvedéstől, ha menni kell,hát menni kell,de legyen gyors és fájdalommentes. Nem akarok sokáig szenvedni.

Persze nyomasztó dolog a halál,de félni ne félek tőle. Néha gondolok csak rá,mikor valami olyan hírt hallok, de akkor is inkább az rémiszt,hogy a családomnak milyen fájdalom lenne. Jobban félek attól,hogy a szeretteim halnak meg,mint a saját halálomtól.

2010. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!