Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem láthatom az 1...

Mit tegyek? Nem láthatom az 1 éves unokámat, mert a mennyem nem úgy állhozám. És csak bennem látja a hibát.

Figyelt kérdés
A fiam egyszerűen lekezelő velem,és nem hajlik arra,hogy segítsen,és unokázhassak.Az igaz megakartam változtatni a menyem,azt szerettem volna ha olyan mind én.Ezért rengeteg konfliktusunk lett,de mióta meg van a kicsi azóta mind 1 anya tigris olyan.
2010. ápr. 9. 16:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem igaza is van... Egy darabig még biztos így lesz, de később talán majd enyhül valamennyit! Miért akarta megváltoztatni? A fia azért vette el/azért él vele, mert Neki így jó, ahogy van! Nem Önnek kell boldognak lennie Vele! Ez az én véleményem. Én sem csinálnám máshogy! Ön idegesítette azzal, hogy változzon. Most a menye úgy gondolja (szerintem jól), hogy ez Önnek nagyon fájó, hogy nem láthatja az unokáját. Én úgy gondolom meg is érdemli... Bocsánat, ha túl őszinte voltam. De miért kellett volna változnia?
2010. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%

Esetleg kérj tőle bocsánatot és viselkedj vele másként, mint eddig.


Nálunk is ez van. Engem a férjem szülei semmibe vettek már a kapcsolatunk elején. Még az is előfordult, hogy megkérdezték tőle a jelenlétemben amikor meglátogattuk őket, hogy EZT meg minek hoztad ide.

Ha én nem kellettem nekik, akkor miért várják el, hogy odaengedjem mosolyogva a gyerekemet? Mehet, ha én is megyek. Én is ember vagyok és nem egy szülőgép. Anyósom már kezdi felfogni a dolgot, apóssal van a baj.

2010. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%
Szia! Hát ha beláttad, hogy hibáztál az egy hatalmas előrelépés, de még a hiba ellenére sem lenne joga ezt tenni. Amit tehetsz hogy írj neki egy bocsánatkérő levelet, amiben beismered a hibádat és kérd meg, hogy láthasd az unokát :) Így ha nem bocsát meg, akkor b*ssza meg a hibátlanságát.
2010. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
33%
Tanulj meg írni és fogalmazni, akkor majd érthetően le tudod írni, hogy mit is szeretnél pontosan megtudni, és akkor talán tud majd valaki segíteni.
2010. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy te Jézus Krisztus, hogy a saját képére formázza az embereket. Ne is csodálkozzál, ha ilyen lett veled szemben.
2010. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Ne legyetek már ennyire gonoszak, beismerte a hibáját, szerintem mindenki követ el ha nem is hasonlót, de olyat biztosan, amit később megbán. Tény, hogy nagyon csúnya dolog volt, de szerintem egy bocsánat mindenkinek jár.
2010. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Járna... De megpróbált bocsánatot kérni? Meg miért pont most, mikor megszületett az unoka? Ez is csak "érdek bocsánat" lenne a részéről...
2010. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
45%
Ha érdek ha nem, az unokák akkoris szokták szeretni a nagymamát, így ezzel egy kapcsolatot tesznek tönkre a saját rossz kapcsolatukon kívül. Feltételezem, hogy komolyan hibásnak gondolja magát, ha már ilyen nyíltan kiírja a kérdésbe a problémát, így nem csak érdek bocsánat lenne, de én még érdekből is elnézném.
2010. ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

Eddig nem volt jó neki a menye,nem felelt meg neki,és ezért szerette volna átformázni.Miután meg van az unoka,aki nem csak az Ő fiától van ha nem menyétől,egyből nyomulna,rácsapna az unokára.Úgy látom mindig kell a kérdezőnek valaki akit szekálhat!


Isten ments az ilyen nagymamától!!

2010. ápr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
98%
És az ilyen anyóstól!!!!!!!!:D
2010. ápr. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!