Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire befolyasol teged a...

Mennyire befolyasol teged a csaladod velemenye a parvalasztasban?

Figyelt kérdés

28N vagyok, mostanaig nem volt komoly kapcsolatom. Miutan bemutattam a parom a csaladomnak, a noverem azt kerdezte tolem, hogy most komolyan, nekem bejon??

Ez valahogy rosszul esett egy kicsit, mert egyreszt nem csak a kulso szamit nekem, masreszt meg az o ferje sem egy Adonisz :-))


2016. máj. 18. 10:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire. Nem vagyok olyan szoros kapcsolatban velük, hogy egyáltalán érdekeljen a véleményük. Max. ha megtudtak róla vmi nagyon durvát.
2016. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Rohadtul ne érdekeljen. Akkor főleg ne, ha a családod rosszindulatú.
2016. máj. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Semennyire. Mondjuk így külsőt nekem még sose kritizáltak. Egyéb tulajdonságokat, viselkedést igen. És hát sajnos igazuk is volt, csak akkor én éppen nem láttam tisztán a nagy szerelemtől. De aztán magam is rájöttem :)

Szóval időnként érdemes hallgatni a családra, ha jó a kapcsolat és jóindulatúak.

De a nővéred esetében azt hiszem, nem ez a helyzet :)

2016. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire, főleg nem a külsőt illetően: nem nekik kell tetszenie a páromnak, hanem nekem. A véleményüket mondjuk végig szoktam hallgatni, de egyik fülemen be, másikon ki.
2016. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire, én élek vele nem ők.
2016. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire, nem vagyok már gyerek, hogy bármilyen hatással legyen rám a családom véleménye, tökéletesen el tudom dönteni magam, mi a jó nekem, és mi nem.
2016. máj. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem érdekel.

Mikor 20 voltam, akkor azt a páromat is "kritizálták" - aztán 20 évvel később most visszasírják (miután látják hova jutott, meg hogy normális ember).

Nálunk a szülőknél az anyagiakon van a fő szempont, ők azt néznék, engem meg az érdekel, hogy emberileg okés e.... úgyhogy az álláspontjaink sosem fognak közeledni egymáshoz és így nem is érdekel!

2016. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Semennyire.

Nővérem épp esküvőre készült (szűk családi), amikor bemutattam az új párom. Én 21 éves voltam akkor.

Azt mondta szó szerint: "Nem baj, ha nem hívjuk meg, mert úgysem tart sokáig?"


Azóta eltelt 10 év, a férjem lett, van egy fiunk, és boldogabban élünk, mint a nővéremék... Ő azóta sem szereti a férjem, de ez engem nem érdekel.

2016. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ertelmes ember nem mond ilyet... Mar a külsőre gondolok! Lenyeg h teged boldogga tegyen, hidd el csak ez szamit!

Minden rosszindulatu megjegyzest szarj le!

Lehet fotomodell aki uton utfelen megcsal vagy agyonver vagy alkoholizal! Melyik a jobb?? Sok boldogsagot

2016. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Az "alapokat" a szüleimtől kaptam, mármint az értékrendemet, az igényességemet. De konkrétumok terén nem érdekel a véleményük. Pl. anyukámnak egyszer volt egy ilyen félig komoly megjegyzése, hogy aki nincs minimum 185 cm magas, az nem is igazi férfi... Másnap hazahoztam bemutatni a kb. 175 cm magas friss barátomat, a későbbi férjemet. Anyukám imádja, soha egy rossz szót nem szólt rá, mondjuk nem is hagytam volna.


Van a családban egy lány, aki olyan férjet választott, akit tényleg bottal se piszkálnék meg, de eszembe nem jutott volna szóvá tenni. A srác különben iszonyúan intelligens, frenetikus humorral, élvezem a társaságát a családi összejöveteleken, az ágyába meg nem én fekszem, szóval mindenki boldog.

2016. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!