Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen különleges ajándékkal...

Milyen különleges ajándékkal lephetnénk meg édesanyánkat?

Figyelt kérdés
Májusban lesz 45 éves. Elég nehéz időszakot élünk, apám lelépet, folyamatos anyagi gondok, családi problémák, folyamatos feszültség, komoly betegségek, és anyu az egyetlen aki kemény vissza tovább ezt az egészet, tartja mindenkiben a lelket miközben ő sérül a legtöbbet. Szeretnénk neki valami nagyon különlegeset neki, mert megérdemli tavaly egy kör vitorlázós repülést szerveztünk neki, idén is szeretnénk valami hasonló különlegességet, nem a szokásos virág, csoki, nyaklánc, hanem tényleg valami különlegest, és nem feltétlenül tárgy, lehet az valami különleges hely, nézni való, akármi ami szerintetek nagy élmény lehet.
2010. ápr. 19. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Menjetek hármasban wellness-hétvégére, ott,a hol van jacuzi, medence, masszázs, mindenféle jó. Ajánlom az egri Hotel Eger és Parkot.
2010. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mondd el neki h mennyire szereted és mennyire fontos ő az életedben és szeretnéd hogy örökre veled lenne.


meglepinek pedig szerintem is valami élményfürdőzés Egerszalók, gyönyörű :P

[link]

2010. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem tartom szokásosnak az ékszert, hisz nem sokan engedhetik meg magunknak pl:az arany nyakláncot.

Az én anyumnak ma van a szülinapja, ő olyan kinti virágokat kapott amire vágyott (kertész), egy arany fülbevalót és egy diabetikus tortát (cukorbeteg) tőlem, tesómtól meg kerti lámpásokat és virágcsokrot. Nagyon meghatódott, hisz direkt a lelkünre kötötte, hogy ne vegyünk semmit :) De ha egy nagyon nagyon nem átlagost szeretnél, akkor tényleg a wellnes 7vége jó ötlet. :)

2010. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a wellnes szerintem is jó ötlet,ráadásul oldja a feszültséget. Ha lehet olyat válasszatok,ahol van jó kis masszázs van, meg vannak olyanok,ahol lehet lovagolni is vagy sétakocsikázni - az is szép élmény lehet. Legyetek együtt, menjetek el azon a hétvégén jó kis étterembe, sétálgatni a friss levegőn meg minden.
2010. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Egy ilyen wellness kb. menyi lenne 2 ember részéré? (Öcsémet nem hiszem hogy nagyon izgatná egy ilyen dolog)
2010. ápr. 19. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez volt, csak anyukám akkor 49 volt, én meg 12. Én úgy segítettem neki akkor, hogy éreztettem vele, hogy mellette vagyok, mindent végeztem helyett, volt hogy főztem, kiteregettem, bepakoltam a mosogatógépbe, egyszóval a magam módján segítettem, tanultam (nem tudom hány éves vagy, lehet ez a Te esetedben nem lehet), mint a kisangyal. De ha valami konkrétabban gondolkodsz, akkor szerintem győzd meg, hogy elmenjetek/vidd el (ha már dolgozol valami munkahelyen) Adriára, fizesd be egy próbabúvárkodásra (50 euróért már lehet). Nekem életre szóló élmény volt az első ilyen búvárkodásom. Kívánom, hogy nektek is legyen az ^^


15/F

2010. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tudtok énekelni, készítsetek neki egy felvételt, van pár mamás szám, valamelyiket.


Egyébként:

www.wellnesshetvege.hu


Itt vannak akciók, pénzben viszont határ a csillagos ég... Tanács: olyan helyre menjetek, ahol nem csak medence van, hanem kimondottan élményfürdő.

2010. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt (is) lehet olcsón jó helyeket találni:

[link]

[link]


De érdemes az egyes helyek honlapján körülnézni, majdnem mindenhol vannak last minutes akciók.


Sajnos én még nem tapasztaltam, de nagyon kipróbálnám a thai masszázst. Vagy egy kirándulós, piknikezős nap is jó lehet, te vinnél mindent kis fonott kosárban, anyunak meg nem szólni semmit, csak, hogy öltözzön kényelmes ruhába és kész. Ugyanilyen jó lehet egy koncert, kiállítás, ezt akár egybe is lehet kötni a wellness-szel.

2010. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egy táncversenyre vinném el őket, ha tudnám hol van olyan ami Pesthez viszonylag közel lesz, és kb olyan mint a szombathelyi Savaria táncverseny.
2010. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!