Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti féltékenyek lennétek a...

Ti féltékenyek lennétek a helyében?

Figyelt kérdés
Apu munkája miatt angolul tanul. Mi kieső részen lakunk és nincs lehetőség nyelviskolára. Egyedül nem boldogul. Találtunk egy anyanyelvi tanárt felénk. Kínai nő, aki Londonban élt. Minden héten jár hozzánk tanítani őt. Férjnél van és szereti a családját. Apu is odavan anyuért. Egyáltalán nem érdekli más nő. Nemcsak mondja. Tényleg kimutatja és látszik rajta. Mindig szem előtt ülnek és anyu is látja őket. Apu órán kívül nem keresi és nem öltözik ki órára. Nem várja alig a nőt. Csak az angollal foglalkozik. Anyu mégis féltékeny és nem szívesen látja a nőt. Anyu terhes. Nem tudom, hogy ez számít-e. De nem hagyja el magát és ugyanúgy csinos.
2016. aug. 22. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szokták mondani, hogy a hormonok teszik. :) Szerintem jól van ez így, el fog múlni!:)
2016. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

szerintem ne szólj bele.

amúgy a terhes nők másképp működnek, a hormonok miatt a saját anyjára is féltékeny lehet. nem meglepő

2016. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ezek teljesen szórol szóra úgy vannak, mint ahogy leírtad, anyukádnak nincs oka a féltékenységre! Mivel én eléggé féltékeny típus tudok lenni, ezért bennem is lenne ilyen érzés, de az lenne a szemem előtt, hogy "ő egy egyszerű nyelvtanár, én pedig a felesége". :) Nem szoktak összenevetni, vagy érdekes beszélgetéseket folytatni angolul, amit ti nem értetek meg, csak néhány szót elcsíptek? Lehet anyud így van vele, és ezért féltékeny.
2016. aug. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szoktak másról beszélgetni. Én is értek angolul, de nem tudom neki így elmagyarázni. A kínai néha mosolyog, de csak nyelvbotláson. Apu az angollal foglalkozik közben. Anyanyelvi tanár csak a nő van felénk.
2016. aug. 22. 09:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, hogy milyen sokan gondolják úgy, hogy ha egy férfi és egy nő kapcsolatában a férfi találkozik egy másik nővel, akkor abból mindenképpen megcsalás lesz. A féltékenység általában önértékelési zavarokból származik, de a terhesség alatt a nők amúgy is érzékenyebbek, szóval ennek tudnám be. Remélem, "normális esetben" nem alázza meg sem magát, sem apukádat féltékenykedéssel.
2016. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 5-össel!

Feleségem nyelvtanár. Évekig egy gépipari nagyvállalat dolgozóit tanította: szinte mindig minden tanítványa fiatal férfi volt. Akadt magántanítványa is, volt, hogy gyerek; volt, hogy nőtlen, jól kereső, szimpatikus fiatal mérnök.

Soha eszembe sem jutott, hogy féltékeny legyek rá.


Nem tudom, a terhesség mennyire menti a kérdező anyukájának viselkedését, de szerintem pont az ilyen viselkedéssel lehet egy házasság sírját megásni.

2016. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös voltam, köszi 6-os! Ezt az egyet nem írtam le, ami a fejemben volt még, ami a te utolsó mondatod. Ha féltékenykedett egy lány, úgy tudott a legbiztosabban elüldözni magától.
2016. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!