Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Gerda nevet hogy lehetne...

A Gerda nevet hogy lehetne becézni?

Figyelt kérdés
Gerda a nevem és szeretném ha becéznének,de nem ilyen "Gerdácska,Gerdi,Gerdus,Gerdike..stb.." becenevekre gondoltam.Hogy lehetne még máshogy?Neten se találtam.
2016. aug. 26. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leírtad az összes becézhető formáját,egyszerűen vannak olyan nevek amiket nem lehet becézni,a Gerda pont ilyen.
2016. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csak a Gerdi, Geri jutott eszembe... Nincs valami egyéb név, ami tetszik, és lehetne ilyen " becenév " ?


Engem is egy kitalált beceneven szólítanak, nem igazi név ez sem.

2016. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Gege

De ha már Papp Gerda, akkor én Geppának mondanám!


app Ge

2016. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dongaben ***** válasza:
78%
"Gerappaaa!"
2016. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

0:18- nekem is meg a Geri de mindenki azt mondja tul Gergos:/

Koszonom amugy mindenkinek😊

2016. aug. 26. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Gerdus(-ka).
2016. aug. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nőként valamiért becenévben tetszik az, ha egy lánynak fiús beceneve van, hisz az enyém is ilyen. Barátnőmet Gerdázzuk, vagy Ger-ezzük, van olyan tanárunk aki Gera-nak hívjuk. Mivel 3 neve van és mind3 G-betűs valamint nen itt született, csak részben magyar (de nem cigány) van, hogy G-zzük (Dzsí). Harmadik neve Glória összevonva is hívjuk poénból, hogy GeGlo.
2018. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!