Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös munkahely a párommal,...

Közös munkahely a párommal, anyósommal és a nővéremmel. Mit árthat ez nekem hosszútávon?

Figyelt kérdés

2 éve kerültem erre a helyre, akkor ismertem meg a mostani "anyósomat". Már akkor is nagyon jóba voltunk. Rá fél évre felvették ehhez a céghez a tesómat, rá pár hónapra a mostani páromat. (Akkor még nem volt a párom).


Most tök vicces elmesélni, hogy mi négyen egy cégnél dolgozunk (nem egy telephelyen), de félek hogy ez a jövőben visszaüt valahol.


2016. szept. 13. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Visszaüthet, ha gyökerek az emberek akik ebben részt vesznek. De ha normálisak akkor nem lesz semmi probléma.

Pontosabban ha lesz is akkor kezelni tudják.

Szóval ez a kérdés milyen emberek ők?

2016. szept. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan ritka ez, pláne, ahol kevés cég, munkahely van, és a fél falu/város ugyanannál a vállalatnál dolgozik.:-) Egyébként elsőnek igaza van, emberfüggő.
2016. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Hogy egy kicsit mélyítsem, arra kell figyelni, amire egy normál munkahelyen is, hogy ne kerülj függőségi viszonyba, mert az ember hajlamos ezzel visszaélni.

Nem igazán hat jól az ember személyiségére ha hatalma lesz valaki fölött.

Ebben a helyzetben annyiból rossz, hogy ha ez bekövetkezik, nem lehet a családhoz menekülni segítségért míg nem találunk új munkahelyett, mert ugyanahhoz kéne menekülni akitől menekülünk.


Szóval a javaslatom, a megszokottnál jobban ügyelj arra, hogy ne kerülj függőségbe, halmozz fel biztonsági anyagi tartalékot akár pénzben akár pénzé tehető eszközben s képezd magad.


Ha minden rendben megy akkor ez csak jó, de ha gond lenne akkor annál könnyebben tudsz továbblépni minél képzettebb vagy s annál kevésbé kell ráharapnod szarabb munkaajánlatokra minél több tartalékod van kivárni a jó munkaajánlatot.


Sajnos egy leendő munkaadó is hajlandó visszaélni kevésbé jó ajánlattal, ha megszagolja, hogy kényszerhelyzetben vagyunk.

2016. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is dolgoztam anyós jelölttel egy helyen,ö mutatott be a szerencsétlen fiának! Miután szét mentünk a sráccal( mert a mama nem mondta hogy a fia 30 évesen még keresi önmagát,és én csoró liba nem férek be a nagy tervei mellé hogy szét gyúrja az agyát) na utána kellemetlen volt anyóssal mindennap együtt dolgozni! Mellesleg kakált rá magasról hogy kivoltam a szakítás után! Nekem ennyi bajom volt belöle!
2016. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Munkahelyen egyikkel sem találkozok, mert nem egy telephelyen vagyunk. Tehát ha szétmegyünk nem kell egymást kerülgetni. :)
2016. szept. 13. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

és van valami konkrétum amire gondoltál visszaütés terén?

Úgy értem konkrét "ötletek"?

2016. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Esteleg még annyi lehet a para, hogy ha bezár a bazár, akkor egyszere lesz munkanélküli az egész család.
2016. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Elég nagy cég, több ezer embert foglalkoztatnak. Nem hinném, hogy egyszerre rúgnának ki ennyi embert. :)

(Nem nagyképűségből, de ez olyan "nyugdíjas állás")

2016. szept. 13. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Nyugdíjas állással manapság lehetsz nagyképű.:))
2016. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!