Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segíthetnék édesapámnak...

Hogyan segíthetnék édesapámnak? L/14

Figyelt kérdés

A testvérem (10) leukémiás.Édesapám, mindig erős egyéniség volt,most azonban összetört(jogosan).

Esténként nekem sírja ki magát.Ő és a nagyim azt hiszik nem fogom fel ennek a súlyát,pedig én is lassan belerokkanok.Az sincs kivel kibeszéljem az érzéseim mivel a családom diszkréciót kért,amihez természetesen tartom is magam.Anyukám a kórházban a húgommal.


2016. szept. 21. 16:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
70%

Próbálj erős lenni,mosolyogni.

Meg fog gyógyulni a tesód,csak hinni kell benne.

Szorítok nagyon :)

2016. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. szept. 21. 16:22
 3/11 egybaba ***** válasza:
95%
Nekem van egy barátom aki sikeresen felgyógyult ebből. Szóval van remény. pusz
2016. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

én is fociztam egy fiúval, jó vékony magas volt, most meg akkora mint egy szekrény

lehet a súlyzózás is adott neki erőt

2016. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori leukémiások 70-80%-át tudják meggyógyítani:

[link]

2016. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén ismerek egy lányt a suliban, aki meggyógyult, sőt, másmilyen rákból kigyógyult lányt is. Úgyhogy van remény, fel fog épülni a húgod is, csak higgy benne :) Kitartást és sok erőt kívánok neked!

Ha gondolod, nekem leírhatod a gondolataidat, vagy ha valamit ki szeretnél már adni magadból. Sajnos nem nagyon tudok tanácsokkal szolgálni, de szívesen meghallgatlak.

(16/l)

2016. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt találsz biztosan segítséget: [link]
2016. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc metálénekesem felnőttként is kigyógyult belőle. Én is úgy hallottam, hogy gyerekként még nagyobb az esélye. Kitartást neked és az egész családnak. :)
2016. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell erősnek lenned, beszélj, akárkivel.

Családi diszkréció, persze, te meg belerokkansz közben. Ha más nem, menj el iskolapszichológulhoz, ő nem adja tovább senkinek, de valakinek MUSZÁJ beszélj arról, amit érzel!

2016. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbbi jobbulást kívánok a testvérednek!
2016. szept. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!