Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a szülőről aki folyton sértegeti a saját gyerekét és ezt élvezi is?

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Erre csak egyféle válasz van, így értelmetlen a kérdés.
2016. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Szidjuk együtt anyukámat című sorozatunk 911. epizódját láthatják.
2016. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

"Szidjuk együtt anyukámat című sorozatunk 911. epizódját láthatják."


Igen tudjuk anyák szent ember ,gyerekek aljas gonosz. :-)

2016. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Anyukám nagyon rendes és kedves,de apukám sajnos nem olyan mint ő.
2016. szept. 28. 09:51
 5/16 balazs831 válasza:
44%
Köcsög.
2016. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha egy megátalkodott, szófogadatlan, szemtelen kölyök vagy, akkor megértem a szüleidet.
2016. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Hogy fel kell nőni, és el kell költözni.

Anyádnak meg gratulálok a bunkó férjéhez, meg a gyengeségéhez...

2016. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Rossz szulonek tartom oket. Apukam testvereek pont ilyenek...a legaprobb dologert is idiota/okor/barom allat volt a megnevezes a gyerekukre... mara sikerult egy serult felnottet nevelni belole.
2016. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Az, hogy egy energiátlan gyenge ember, aki úgy akar energiához jutni, hogy képes a saját gyerekét is szivattyúzni ==>>> ENERGIAVÁMPÍR


Ellene azt lehet tenni, hogy amikor sérteget, nem szólsz vissza, tudatosítod magadban, hogy hiába a szülőm, sajnos most ő ezen a szinten van, ennyire futja neki. És így könnyebb elengedni (a fülünk mellett) a szitkokat. Ahogy egy kutyára sem haragszunk, ha megugat a kapuban, mert tudjuk "ő csak egy kutya". Valahogy így kell kezelni a gyenge energiavámpír embereket is.


Én is kerültem ilyen helyzetbe, apám néha addig frocliz amíg ki nem hoz a sodromból, ilyenkor egy darabig nem csinálok semmit, ha érzem, hogy kezd elszakadni a cérna, akkor meg kimegyek a helyiségből vagy elmegyek otthonról.


Ne félj(etek) ha a rosszindulatúskodó szülő úgy érzi, hogy elveszti a kontrollt a gyereke felett vagy netán a gyerek elérhetetlenné válik, ismeretlen helyre távozik, akkor egyből visszavesznek ám a gonoszkodásból.


Persze vigyázni kell, mert játszmázásra nem játszmázással kell reagálni, de a saját belső harmóniánk megvédése még a nagy szülőtekintély-tiszteletnél is ezerszer fontosabb.

2016. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
Hogy egy idióta, az én apám is egy idióta hebrencs,utálom és tudja is, öngyilkos is akartam lenni miatta, kikészített idegileg, amilyen undok. Néhányszor leordítottam a fejét, azóta nem beszélünk úgy, csak köszönünk, meg a szokásos okoskodása ha társaságba vagyunk;amit én mondok az baromság, nem úgy van, amit mond az a fa*za-azt mikor kiderül, hogy nekem volt igazam, akkor észrese vesz.
2016. szept. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!