Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az anyám?

Miért csinálja ezt az anyám?

Figyelt kérdés
Mivel nehéz anyagi helyzetben vagyom minden pénzem haza adom.De van egy baràtom, màsik vàrosban lakik. Én szoktam hozzà menni mert csak az anyjàval él, mi meg hatan. És nincs kulon szobam. Ha megyek hozza akkor itthon mindent megcsinalok mosok fozok takaritok. Ne hogy megszoljon. De ez nem eleg neki. Pàrom azert nem jön hozzànk mert nem kivàncsi rà hogy lecsessze, be szologasson neki. Anyamnak is mondtam hogy ezert nem jon mert be szologat neki, erre anyam hogy ő nem is szólt be neki. Nagyon félt pàromat ide akarja koltoztetni. Baràtom epilepsziàs és elmondja minden agybetegnek, hogy a gyerekünk is az lesz ha lesz.Màr nem birom lassan. Valamikor màr halàlra gondolok, mert nrm tudnék kettőjük között vàlasztani.
2016. okt. 14. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hatan vagytok, és ebből hányan dolgoztok?

Remélem nem azt akarod írni, hogy anyu otthon van 4 vagy 5 gyerekkel, amiből legalább 1 (te) már felnőtt, és a lánya fizetéséből él.

Ha így van, akkor nem viselheted tovább az ő keresztjét, mert ennek soha nem lesz vége.

Ha melletted ő IS és édesapád IS dolgozik, akkor hogyan tudtok ENNYIRE rossz helyzetben lenni anyagilag?

Figyelj, ha nem állsz a saját lábadra, mindig ki fognak használni, bár nem adál meg túl sok infót, nem tudjuk, hogy itt most egyedülálló szülő + 5 gyerek van-e, vagy anyu-apu-4 gyerek, esetleg egy vagy két nagyszülő, akiknek nyugdíja is van. Nagyon nem mindegy.

Ki kellene törnöd, mert úgy tűnik, hiába adod oda mindenedet, ez sem elég, semmi sem jó neki, csak sértegetni tud. A párodat bántja, a leendő gyerekedet már most bántja, akkor mi lesz később?

A párod helyében én sem mennék egy olyan helyre, ahol állandóan fikáznak.

2016. okt. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki keres, nővérem lànya kiskorú. Anyàm megakarja szabni hova menjünk. Probàlok mindent megcsinàlni itthon, de akkor is megszól. Ő egész nap itthon van, depressziós. Fekszik és fekszik. Testvérét veszitette el nemrég. Sokat veszekedünk. Ha nem én vagyok a teritéken akkor, apàm, nővérem vagy az ő pàrja. Aki itt él velünk.
2016. okt. 15. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor mégsem keres mindenki, mert egyik személy kiskorú, másik meg otthon fekszik.

De ha egy 6 fős háztartásban 4 fő keres, akkor is minimum normál szinten kéne élnetek, ha mindenki minimálbéres. Az is közel 300 ezer egy hónapban, + családi pótlék, + a nem dolgozó segélye. Még több is, mint 300.

De ha ennyire rossz a helyzet, miért nem költözöl el?

Meddig akarod még ezt hallgatni?

2016. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy vegyen vissza vagy többet nem kap tőled egy fillért se!
2016. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!