Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is ellő szokott ilyen...

Veletek is ellő szokott ilyen fordulni?

Figyelt kérdés

Minden évben meglátogatjuk a család közeli ismerőseit. Ez az alkalom kötelező, gondolom mondanom sem kell. Én amugy sem vagyok nagyon társasági ember. Sőt. De minden évben részt kell vennem ezeken az aljalmakon. És ilyenkor jönnek a szinte kötelező kérdések : van már barátod? Es hogy megy a suli? Stb. Nem akarok bunkó lenni, és közölni h hagyjanak békén mert 1. Semmi közük hozzá

2. Hagyjanak békén mert utalom az embereket

Hogyan élhetném túl ezeket az alkalmakat anélkül h bunkónak vagy menthetetlenül nyomoreknak tűnnék? Mert legszivesebben az egesz napomat otthon töltenem, rajzolnek, vagy ha el is megyek egyedül lennek. Es félre ne ertesen barki. En nagyon szeretek egyedul lenniemberek között olyan meztelennek érzem magam. Előre is Köszönöm a segítséget mindenkinek!



2016. nov. 28. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

nem tudom hany eves vagy, de vszinu 13-16 kozott, azert 16 utan mar a zarkozotabb emberek is megtanuljak ezeket a helyzeteket kezelni. nem kell az orrukra kotnod semmit, nem is kell bunkonak lenni, mert ok sem bunkozasbol kerdezik!

valaszolj standard valaszokkal ezekre a standard kerdesekre. pl : nem, meg nincs / nem, most nincs / nem, mar nincs / nem is szeretnek egyelore / nem tetszik most senki / stb.

sulira : jol / rosszul / most irtunk dolgozatot xy targybol es jol ment

2016. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

mintha én irtam volna ki a kérdést :D

én azt utálom mikor 5x megkérdezik egymásután ugyan azt.

én általában röviden válaszolok, mosolygok aztán arrébb megyek.


16/L

2016. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocsi, igen a kor lemaradt. 18/L

Igen azt is tudom h sokan ezt a kamasz kornak tudják be, és annak h ilyenkor az ember még gyerekes stb. De igazából nem erről van szó. Tényleg nem szeretem hogyha nagy érdeklődést mutatnak felém. Ugy erzem mint ha vmi látványosság lennék. Próbáltam Már, mindig igy válaszolok. De ok azoka tipikusan,, addig mászok a kepedbe amig teljesen össze nem nyomlak". És amikor közlöm h hát.. Nincs baratom, és nincs is senki olyan a közelemben aki nekem tetszene, akkor olyan szanakozoan néznek. Az egyedül fogsz meghalni nezessel. Mert nem volt még pasim az az igazság. Aminek egyrészt az az oka h a korosztalyom nem igazan megnyerő, másrészt nem is kellek sztem normális arcoknak. Persze hívnak dehát azok is olyanok..

2016. nov. 28. 20:55
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 ugye??? De engem követnek!! És nem értik meg h nekem ez igy jo, hagyjatok békén! Mindenáron segiteni akarnak es lesajnalnak.... Annyira idegesítő. De jo h vki tudja milyen helyzetben vagyok
2016. nov. 28. 20:57
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Sajnos 18 éves korodra nem szocializálódtál eléggé.

Ülsz kukán egy társaság közepén, egy kukkot sem tudsz hozzászólni semmihez. Nem látszik rajtad az érdeklődés szikrája sem.

Szerinted mi mást lehetne kérdezni egy 18 éves lánytól, hogy ha valaki be akarja vonni a társaságba?

Szerinted normális pasas miért nem kezd veled? Egy kukával mit tudna kezdeni, hogy tudna veled megismerkedni?

A két kérdés között dereng számodra az összefüggés?

2016. nov. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
38%

Sajnos egyet kell értenem az elöttem szolóval....ha nem szereted hogy érdeklödnek irántad vagy kérdeznek, akkor majd hogy akarsz normáli barátot...

Tudom néha már tényleg idegesitő ha folyton csak a sablon kérdések mennek, de nem jó ha debilnek mutatod magad....ha unod már ezek a kérdéseket tölűk, akkor az a legjobb ha te is valamit vissza kérdezel, és így már kvitek vagytok....

2016. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Ötöske, hatoska, két okoska. Hogy nem lehw felfogni, hogy van olyen természetű ember is, mint a kérdező?

Ennek semmi köze a szocializálódáshoz!

Van körülötte egy rakás érzéketlen tuskó, aki a másik életén csámcsog, persze hogy a falra mászik tőlük.

Nyugi, csajszi, semmi probléma veled, introvertált vagy, ennyi az egész.

2016. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bithorlo ***** válasza:
100%
Hasonló attitűddel bírok, mint te kedves kérdező, de én már 32 éves nő vagyok. Soha nem voltam társasági ember. Olyan körben mozogtam, amiben jól éreztem magam. Volt több hosszabb kapcsolatom is (16 évesen volt először pasim) és ma már egy lassan 10 éves kapcsolatban élek, 3 éve összeházasodtunk és van egy zsivány, pasifaló 2,5 éves kislányunk. Maradj önmagad, mert egy álarc mögé bújva nagyon kicsi az esély a boldogságra, ráadásul az énképed is torzul. Ezeket az alkalmakat sajnos túl kell élni.
2016. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz vissza, beszéltesd őket te. Az ilyenek mindig szeretnek magukról beszélni, és az még mindig jobb 1 fokkal a tanácsosztogatásnál meg a lesajnálásnál.
2016. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy beszélgetést akarnak kezdeményezni veled? Ha nem kérdeznének tőled semmit, akkor meg bunkónak mondanád őket...

Legalább arra az évi egy alkalomra szedd össze magad.

2016. nov. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!