Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha megtudnád anyukádról,...

Hogyha megtudnád anyukádról, hogy prostituáltként dolgozik azt el tudnád fogadni? El lehet ezt fogadni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 09:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Pont anyám nevelt olyanná, hogy ilyen szituációt nem tudok elfogadni, és azzal végképp nem tudnék kibékülni, ha ő is ezt csinálná.

Gondolom, ha valakinek az anyja prosti, akkor eleve másfajta nevelést fog kapni (fogalmazzunk úgy, hogy liberálisabb elveket vall), és lehet, hogy el tudja ezt fogadni úgy, mint szükséges rosszat.


Mindenesetre én nem tudnék enni abból a kenyérből, amiről tudom, hogy ilyen áron került az asztalra. :(

2016. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Tegnap is kérdeztem. Nem kell mindennap feltenni ezt a kérdést. Ahogy a tegnapi kérdésnél is írtàk, mindig van más megoldás. Qrvának csak az megy akinek būdös a munka. Ezért nincs mentség ha valaki prosti.
2016. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Bocskai. Nem én kérdeztem hanem te
2016. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Van az a helyzet amikor simán el tudnám fogadni, illetve anyád szült a világra, nem neked kell mérlegelni a tetteit, nélküle itt sem lennél és akkor nem lennének erkölcsi nézeteid a viselkedéséröl.
2016. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha egy lány olyan közegben nő fel, s kényszerítik (nem feltétlenűl fizikailag, de akár úgy), akkor az természetesen megbocsájtható... Sőt! Nincs is rajta mit megbocsájtani, az ilyeneknek a legjobbakat kivánom, remélem a későbbiekben valahogy megoldódnak a problémáik és normálisan integrálódhatnak a társadalomba.


Ha egy magányos lány/nő úgy dönt, hogy neki a munka nem jön be, de a költekezés igen és viszonylag (!) könnyen, rövid időn belül akar nagy pénzhez jutni, de azért az államon és adóhivatalon kivűl nem hazudik senkinek... Akkor igazából nem érdekel hogy prosti e. Ő egy közömbös személy számomra, igazából nem árt senkinek. Én nem ítélkezem, ezen a szinten... De ha úgy adódna és (meglepetésemre) bejön a személyisége is, akkor akár még haverok is lehetnénk.


Ha egy "anya" elmegy prostinak az viszont szerintem nem megbocsájtható! Nincs az a szint, ahol ez valóban pénzügyileg kényszer helyzet... Menjen gyári munkásnak. De az sem baj ha éhezünk, de ezt nem lehet egy gyerekkel. Igazából kár is részletezni, akit ez nem zavarna annak nem olyan a kapcsolata az anyjával, hogy ezt megértse. Max. azt hiszi.

De amúgy az érzelmeken felűl ezzel munka ügyben is árthat a gyerekének a későbbiekben.


Természetesen, ha az anya az első kategóriába tartozik és fizikai eszközökkel, vagy zsarolással, vagy bárhogyan kényszerítik akkor azért más a helyzet, de nem sokkal. Azért is mérges lennék, ha ilyen közegben élő anyám lenne, hiszen Ő dönthet arról (koton, de akár abortusz), hogy vállal e gyereket, de a gyerek nem.

2016. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

5.

Attól még nem lessz az anyám, hogy a világra szűlt, ez kizárólag az Ő döntése volt. Ezért önmagában senkinek sem kell hálásnak lennie és ezt anyaként mondom.

2016. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Igen, mert a gyári munkás ugyanannyit keres, mint a prosti igaz? Rengeteg embernek bedőlt a hitele, ott maradtak 100-200 ezres havi törlesztővel. Fizesd már ki 80 ezres gyári munkás fizetésből, meg etesd a kis erkölcsös gyerekedet, aki megmondja honnan szerezz pénzt (neki), fizesd a számlákat, a taníttatását, stb. Én nem vagyok prosti, szerencsére, de ha minimum havi 300 ezer kell valakinek, mert fizetnie kell a törlesztőt, és mondjuk egyedülálló anya, nincs jó végzettsége nem nagyon lesz más lehetősége és én ezt meg tudom érteni, nagyon rossz lehet egy ilyen helyzet, de szerintem sok nő belekényszerül.
2016. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%

Ha teher a gyereked, akkor sem az a mególdás, hogy a saját terhed az Ő terhévé alamítod azzal, hogy elmész prostinak!


Amúgy anyám betanított munkásként nevelt fel engem és a 2 ikerhúgomat, egyedűl! És Ők még diplomások is lettek...

2016. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudok elképzelni ilyen helyzetet. Biztosan nem tudnám elfogadni és nagyon összetörne a lelkem, az életem, minden, amiről azt gondoltam, hogy igaz.

De aki nem teljesen normális családban nőtt fel, nem jó körülmények között, annak ez lehet, hogy nem annyira meglepő, nem lenne neki akkora tragédia, mint nekem.

Mint ahogy sok lány van, akikről a szüleid tudják, hogy k_urvák és mégis normálisan tartják a kapcsolatot, úgy tesznek, mintha nem tudnának róla.

2016. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

"Amúgy anyám betanított munkásként nevelt fel engem és a 2 ikerhúgomat, egyedűl!"


De nem is volt bedőlt hitele.

Van az a helyzet, amikor kell pénz. Inkább, minthogy elvigyék a házat, aztán a marha nagy erkölccsel lehet a híd alá menni. Onnan már nehéz ám visszatérni a normális életbe.

Lehet okosan is csinálni, csak addig, amíg rendeződik az anyagi helyzete vagy elvégez egy sulit, amivel jobb munkát fog találni, mert aki ilyesmire kényszerül, arra nem a túlképzettség jellemző.

2016. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!