Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal az utóbbi időben...

Párommal az utóbbi időben rossz volt a kapcsolatunk, de 1 hónapra elment külföldre, és szinte nem is tartottuk a kapcsolatot, csak napi 1-1 SMS szinten, mert nincs internet odakint. Lehet tiszta lappal kezdeni?

Figyelt kérdés

Szerintem azért volt olyan rossz a kapcsolatunk, mert állandóan együtt voltunk, és már untuk egymást. Munkanélküli lett, előtte lógott a melóból, én meg sulis vagyok, nem kell sokat bent lennem, így sokat voltunk együtt. De most ugye 1 hónapig szinte nulla kapcsolat. Én hiányzom neki nagyon (azt mondja, állandóan velem álmodik), de ő nekem annyira azért nem, élvezem a szabadságot (semmi félrelépés, csak szabadság!). Szerintetek gáz, hogy nem hiányzik olyan halálosan, húdenagyon? És lehetséges, hogy ez az egy hónap segített nekünk abban, hogy ismét úgy viszonyuljunk egymáshoz, mint a kapcsolatunk elején, 4 évvel ezelőtt? Fellobbanhat ismét a nagy szerelem?

20/L


2010. máj. 2. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Melyik orszagba nincsen internet?
2010. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Akkor sorban:

nem

igen

nem

igen


Amúgy tényleg annyira hiányzik belőled az önállóság, hogy itt válaszoló névtelen senkiktől várod a párkapcsolati krízised megoldását? Mert ekkor esélyes, hogy még nem vagy elég érett egy tartós kapcsolatra.

2010. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az mellékes. Nem talált internet lehetőséget sehol sem, mert fejlett ország, mindenkinek van nete, és az internetkávézók pedig úgy vannak kialakítva, hogy neked kell vinned laptopot. Neki nincs, és nem számítottunk rá, hogy nem lesz sehol net lehetőség. Nem várom senkitől, hogy megoldja a "krízist", igazából nem vészes a helyzet szerintem. Természetesen ezt csak mi tudjuk megoldani, de azért ötleteket vagy véleményeket szívesen fogadok, ezért írtam ide.
2010. máj. 2. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok vele, hogy felmelegítve csak a káposzta jó....

ha untátok egymást míg együtt voltatok, akkor mikor ismét együtt lesztek mi fog változni? Szerintem ez már langyos víz...

de te tudod:)

2010. máj. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 4 év után azért veszekedtetek mindig, mert túl sokat voltatok együtt, akkor ez a kapcsolat ejtendő.

Én 17 éve vagyok a pasimmal, de még nem unom és sose tudnék vele túl sokat együtt lenni.

Pláne hogy neked gyakorlatilag nem is hiányzik.


37 L

2010. máj. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem gáz, hogy nem hiányzik halálosan, ez inkább arra utal, hogy elég kiegyensúlyozott vagy és nem függsz tőle annyira, hogy belebetegedj. 1 hónap elég arra, hogy kicsit magadra is figyelj, azokra a dolgokra, amiket elhanyagoltál, mert mondjuk a közös programok szervezésével, a vacsorafőzéssel vagy az állandó egyeztetéssel voltál elfoglalva.

5 nap külföldön tartózkodás után is más ember jön vissza, egy hónap alatt pedig annyi tapasztalattal, élményekkel telve és frissen jöhet haza, hogy fel tudjátok újítani a kapcsolatotokat. Ne azt várd, hogy minden olyan legyen, mint régen, hanem azt, hogy más legyen, mint amiben már "untátok" egymást.

2010. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!