Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apuka elhagyott minket egy...

Apuka elhagyott minket egy másik nő miatt, a kisfiam 4,5 éves, eddig nem foglalkozott velünk. Pénzügyileg mindig támogatott, csak sosem volt jelen. Most az új hölgy igényt tart a gyerekemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az új hölgy,aki ismert, találtam róla egy cikket, hogy régóta szeretne örökbefogadni.Mellesleg akkor lett neki az exem olyan szimpatikus amikor vett egy új luxusautót és tulajdonos lett a cégnél, ahol néha a hölgy is tekékenykedik. Mit tegyek?

Családterapeutánál megállapodtunk mindenben a volt párommal, nehezen viseltem azt, hogy lelép ezzel a hölggyel, de úgy gondoltam , hogy ha neki a másik nő kell , nem tudok mit tenni.

Lefektettük a szabályokat, a nő nyomására Ő kérte, hogy minden szerdán legyen ott a gyerek, én belementem.

A megállapodás után 2.héten pedzegette, hogy még szeretne több napot.

Amikor ott van náluk a gyerek csak a csaj foglalkozik vele, többször lebuktak, hogy az exem inkább repülgetett, elment meetingekre otthagyva a nőnek a gyerekemet.

Most legutóbb külföldre akarták kivinni, skarlátosan!

Ezen összevitáztunk, az exem azt mondta nem ad több pénzt.

Kiköltöztetett a lakásból minket, kéri a kulcsokat.


Nekem közben lett egy párom, aki lelkileg mindenben támogat.

A város másik végére költöztünk.

napi 60km-t utazok otthon-ovi-munkhely

munkahely-ovi-otthon

Most kitaláta, hogy betart nekem és nem engedi, hogy átírssan a hozzánk közel eső oviba.

mindent megtesz azért, hogy ellehetlenítsen mindenben.

Az expárom nem lenne ekkora szemét, de ez a nő mindenbe beleszól.

Mondtam már az exnek, hogy ketten beszéljünk, de a nő mindig beleszól, hogy ő is ott lesz.

Jön az orvoshoz, az oviba, a megbeszélésekre...

Egyszerűen nem lehet lerázni és az exem teljesen kiűll mellette.


Sajnos olyan birka lett az ex, hogy írányítják, gondolom a csajnak megvannak az eszközei...


Kicsit nagyon elegem van.


hELP! MIT TEGYEK?


2017. jan. 24. 11:20
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Ezenkívűl az oviban amikor ment a gyerekért, kérte az ovónénit, hogy rakják bele a facebookos ovis csoportba, mert Ő majd figyelmezteti Apukát bármi van.

Azt hiszi Ő írányít( és sajnos tényleg)

Azt hiszi, hogy Ő a kisfiam Anyukája...


Én ezt nem nagyon tűröm már.

2017. jan. 24. 11:24
 2/31 anonim ***** válasza:
77%

Keress meg egy pletykalapot a sztorival, imádni fogják.

Bors, Blikk, ilyesmik.

2017. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

Keress fel egy ügyvédet.

Keressetek valami bizonyítékot, hogy a nő veszélyezteti a gyereket és eltiltod tőle.

2017. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
hELP! EZ KAMU!
2017. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
67%
És ki ez az ismert nő? Hátha jobban tudunk segíteni, ha elárulod :)
2017. jan. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
5%
Téged hagyott el, mert egy hárpia vagy. Nem a gyermeketeket.
2017. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Lehet,hogy hárpia a kérdező és valóban őt hagyták el nem a gyereket. De nem tudom másnak,hogy állna a szája ha egy idegen akarna anyáskodni a gyerekén. Én biztos nem hagynám
2017. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
16%

"Apuka elhagyott minket egy másik nő miatt, a kisfiam 4,5 éves, eddig nem foglalkozott velünk. Pénzügyileg mindig támogatott, csak sosem volt jelen."


"....eddig nem foglalkozott velünk, ....sosem volt jelen..."


Ezek után te azt hiszed, hogy most hagyott el?

Sosem tartoztatok össze!

2017. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%
Kamu vagy.Gondolom unalmadban nem tudod mit csinálj ezért kamu kérdéseket írsz ki.
2017. jan. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%

de utálom ezeket akik csak annyit írnak hogy: kamu!

ti csak ezért jártok ide? normális válaszotok tuti nincs...-.-


kedves kérdező!

elég rossz helyzetben vagy, sajnos ha az apuka is igényt tart rá a gyerekre az még oké, de ha az új csaja...

szerezz egy ügyvédet aki segít!!!

még az a jó hogy van egy új párod... nem tudom hogyan viselted át ezt a nehéz időszakot, biztos kutya nehéz volt :(

2017. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!