Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúltam 18 elköltöznék...

Elmúltam 18 elköltöznék otthonról de félek anyámtól, nemcsinálhat semmit ugye? Rendörséghez sem fordulhat? Szabadakaratom

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem csinálhat semmit természetesen. Felnőtt vagy!
2010. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Elköltözhetsz.El tudod magad tartani?
2010. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha már betöltötted a 18-at semmit nem tud veled csinálni nyugi.

ahogy mondtad szabad akaratod.

viszont ha nappali suliba jársz még, akkor próbáld meg majd a családi pótlékot a nevedre átkérni, ha úgy érzed hogy szükséged lenne rá, vagy ha anyud nem támogat.

2010. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nincs joga erővel hazavitetni, ha erre gondolsz.
2010. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én azért 18 évesen meggondolnám, hogy elköltözzek-e otthonról... Nem könnyű egyedül az élet. :) De ha van munkád és fenn tudod tartani magad, no meg albérlet stb. hááát próba szerencse - ahogy mondani szokták. (én 17 évesen költöztem el és nem volt könnyű, suli + munka együtt... Tehát JÓL gondold át! :)
2010. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elköltözhetsz, ahogy már többen is irták, de akkor az anyád nem köteles eltartani - akkor ezt is magadnak kell megoldani (lakás, megélhetés, stb). Esetleg a családi pótlékot kaphatod meg, de semmi egyébet nem várhatsz el töle
2010. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Családi problémák miatt akarsz elköltözni?
2010. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!