Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Párom anyja,...

Mit csináljak? Párom anyja, meg a huga egész nap otthon ülnek, egyik sem dolgozik, az alapvető házimunkát sem képesek megcsinálni.

Figyelt kérdés
Arra nem hajlandóak, hogy meglátogassák a 2 éves fiunkat, aki 3 km-re lakik tőlük, de azt elvárják, hogy én átvigyem hetetnte többször és hagyjam is ott. Egy merő penész az egész lakás, és nem akarom, hogy baja legyen a fiamnak ez miatt. Szegény párom is utál hazajárni, mert ha szól ezek miatt, akkor ő a rossz ember. Egyedül a nagypapa miatt megyünk át csak, mert éjjel nappal dolgozik, hogy eltartsa a két nőszemélyt, de persze szava az nincs, és egyáltalán nem tisztelik. Légyszi adjatok tanácsot!
2010. máj. 7. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. más dolgába bele szólni sajnos nem lehet:(

2. ne vidd át a fiadat, hanem ragaszkodj ahhoz, hogy ők jöjjenek át! Így nem lesz ebből rendszer!

3. a penész ellen sajnos csak a szigetelés (ami drága) vagy a dózer segít, mert mindig visszajön, lehet hogy már beleuntak.


A lényeg az, ha neked nem tetszik a hely, ne vidd oda. Jöjjenek ők, ha akarnak!

2010. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ne menjetek hozzájuk, nem nagy kár értük, ha megsértődnek. A nagypapa is meglátogathatna benneteket.
2010. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én a Te helyedben nem mennék sehová. Ha valaki kiváncsi lenne a fiadra menjen és nézze meg/ebből nem lehet harag, mert nincs megtiltva a láthatás/Ha a papával jó a kapcsolat akkor megmondanán neki, hogy menjen hozzátok vagy akár elmennék érte és elhoznám, hogy láthassa az unokáját.Az hogy nem dolgoznak legyen az Ő bajuk nem kell nekik szólni és nem lessz belőle harag. Nem a szülőket vetted el hanem a lányukat vele élj és a fiaddal. Ők az elsők.... remélem segitettem. Én ezt tenném /nem mai gyerek/ Bocsika, most látom, hogy nem derül ki, hogy a kérdező fiu vagy lány, természetesen az utolsó mondatom akkor változhat /lányról-fiura/
2010. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem se vidd át hozzájuk.ha annyira akarják látni,jöjjenek ők.
2010. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

penészbe nem viszünk gyereket, akinek nem tetszik, az így járt.


(33 éves gyakorló apuka)

2010. máj. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

szerintem közöld velük,hogyha szeretnének a fiaddal lenni, jöjjenek át ők. Ha nem akarsz arra hivatkozni,hogy a penész miatt, mondd azt,h nekik egyszerűbb, hisz felnőtt emberek,mint neked a gyereket a cuccaival (játék,pelus stb.) összepakolni,útnak indulni.

Ha megsértődnek,az az ő bajuk...kár a gyereket emiatt betegségnek kitenni.

2010. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!