Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párodat ha hónapok...

Elhagynád a párodat ha hónapok óta nem közeledne hozzád? És ha te közelednél visszautasítana?

Figyelt kérdés
Megcsalás nincs!
2010. máj. 8. 17:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Először megbeszélném vele, hogy mi ennek az oka, elmondanám, hogy nekem ez így nem jó, próbáljunk tenni ellene valamit.

Kell hogy legyen ok, kérdezd meg tőle!

A válasz függvényében mérlegelném a dolgokat.

2010. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk pont ez megy, már egy éve, pedig se gyerek, se munkahelyi/anyagi problémák, se megcsalás, se öregek nem vagyunk.

Nem hagytam el- még egy darabig nem is fogom, de nagyon nehéz így... :(

2010. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Először meg kell beszélni mindenképpen, de ha akkor sem változik a dolog, akkor jobb külön. Hidd el!

Elég rossz az ilyen helyzet, változtass valahogy! :S

2010. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
66%

Ha csak a párom lenne,akkor elhagynám..nem azonnal,persze..várnék még picit.

De ha a férj lenne ilyen..na akkor már gyanakodnék arra,hogy ez nem normális.Én gyanakodnék rá,hogy ferde hajlamú lett.

2010. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
biztos megkérdezném mért is van ez.nálunk 3 hét után már tudtára adom a férjemnek ,hogy kéne valamit csinálni és ha van gondja elmondja.vagy különben van valami.én biztos megbeszélném vele ha szereted.
2010. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
91%
A beszélgetés csodákra képes... Nem, nem hagynám el, hanem megpróbálnám megérteni, miért csinálja, és segíteni neki, hogy visszataláljon a régi önmagához.
2010. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy 6 éve megy ez.Mióta megszületett a lányunk.

Hazudnék ha azt mondanám,hogy soha nincs.Vannak olyan hónapok mikor elég sokszor együtt vagyunk de ez elég ritka.1-2 havonta van egy együttlétünk.Kezdeményezésemet ritkán fogadja el.10 alkalomból 2-szer ha belemegy.Nekem ez nagyon rossz.Olyan megalázónak érzem.


Beszélni már kismilliószor beszéltem róla.Annyi a válasza,hogy nem tudja miért ilyen és majd megváltozik de semmi nem más.Nagyon rossz ez így.Olyan mintha kerülne.Alig szól hozzám ha elmegy mellettem inkább felpaszírozódik a falra csak úgy menjen el mellettem,hogy ne érjen hozzám.

2010. máj. 8. 17:40
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Bent volt a szülésnél? Lehet, hogy az ott látottak befolyásolták ennyire és mára már megszokássá vált.

Ha a férjed is belátja, hogy benne van a hiba és ígéri, hogy majd megváltozik, akkor beszéljétek meg és menjetek el párterápiára.Mondjuk nem tudom, hogy egy férfi, akinek szexuális igényei vannak hogy érheti be csak önkielégítéssel. Nincsenek gondjai a potenciával?

Szerintem ne itt kérdezgesd, hogy elhagyd-e vagy sem, hiszen minden ember más. Inkább vedd kezelésbe a házasságotokat, mert gond van! Tégy meg mindent, aztán, ha tényleg semmi nem segít akkor lépjetek! Mindkettőtöknek joga van a boldogsághoz vagy együtt vagy külön. A gyerekről nem is beszélve.

2010. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
13%
Na ezért nem fogok én gyereket szülni. Amúgy ha megbeszélnénk és nem jutnánk semmire akkor otthagynám.
2010. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
24%
Egyetértek a 19:04-essel.
2010. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!