Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Purpul gay kérdése:

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy egy barátom nálunk alufjon? Ti milyen modszerekel probálkoztatok régen?

Figyelt kérdés
kort csak privátban adok meg
2017. márc. 12. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

hát nem mindegy hogy milyen barát. Barát barát, vagy szerelem-barát. Bár, ha nem írod le a korod, gondolom nagyon fiatal vagy, így az első.

Nekem nem kellettek módszerek, nyíltan odaálltam eléjük, hogy szeretném ha xy. itt aludna. Általában havonta egy pénteken aludt itt, másik pénteken meg én náluk. De tudták hogy megbízhatóak vagyunk, pizzát ettünk meg filmet néztünk.


Tudnunk kéne, miért ellenzik a szüleid az ottalvást.

2017. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nem kellett semmit mondanom, a jelenlegi párom a második akit haza hoztam. ex pasim 1x sem aludt itt mert nem voltam rá kíváncsi,meg egyéb más okok. párom 1x aludt itt,java részt én alszom nála ennek az az oka,hogy kicsi a szobám,és ha kihúzom az ágyat moccani sem lehetne! És nekem nem kellettek módszerek.megmondtam h itt alszik azt kész
2017. márc. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Jó második, de gondolom te nagykorú voltál mikor szülőkkel csak úgy közölted hogy ottalszik, mivel normális szülő, ha a kiskorú gyereke ilyet benyögne két hatalmas pofonnal jutalmazná.
2017. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
3-assal értek egyet. Nekem ne állítson be a gyerekem valakivel, hogy na itt alszik.. Amíg az én pénzemből kajál a vendég, az én rezsimből fürdik, mos kezet, húzza le a wct, használja az áramot addig az jön ide, akit én beengedek.
2017. márc. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

"Kort csak privátban adok meg."

Hát baxus, akkor hogy válaszoljunk?

2017. márc. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne ide kiírni a korodat? Az én válaszom pl. ettől függene.
2017. márc. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%

Mivel gondolom gyerek vagy még, sehogy. Az ottalvás a felnőttek dolga.


Szexelni tudtok máskor is, de este legyél itthon.

2017. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
1 nem sex XD de köszi a választ
2017. márc. 12. 14:25
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1: Írjunk magyarul. Nem Sex, hanem szex.


2: Ha kiskorú vagy, sehogy ne próbàlkozz.


3: Ha nagykorú vagy, akkor szépen eléjük àllsz ês megkérded, hogy lehet-e. Ilyen egyszerūen. Vagy belemennek, vagy nem. Mindkettőhöz joguk van, hiszen a hàz, az ő tulajdonuk, azt engednek oda akit akarnak.

2017. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván ha párom aludt nálam nagykorú voltam,de mikor csak 1 szimpla barát (fiú,lány) akkor nem!

2-es voltam

2017. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!