Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Hogyan szoktátok elérni...

Nők! Hogyan szoktátok elérni azt hogy a párotok mégjobban belétek habarodjon? Hogyan éritek el, hogy az újjatok köré csavarjátok, és hogy lesse minden szavatokat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint kierőszakolni ilyesmit nem lehet...a másik kedvére tenni pedig lehet, de azt neked kell tudnod hogy hogyan.Saját magamból kiindulva pedig nem kell hogy trükközzek...ha nem szeretne, tehetnék én bármit :)
2010. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem erre nincs recept. Minden pasi másra vágyik. Az ilyen elcsépelt dolgok, hogy új ruha, meg fehérnemű, meg frirzura és egyebek, szerintem nem húzhatók rá minden kapcsolatra.

De azt vettem észre, hogy ha nem adsz túl sokat magadból, ha van saját érdeklődési köröd, hobbyd, ha nem lógsz a nyakán, akkor ő közeledik.


De hogy lesse minden szavamat? Hát... :D


Bár ismerek egy csaj, akit egy lusta, gerinctelen, sunyi kígyó, aztán a pasija lesi minden kívánságát. Lehet, hogy ez a megoldás.

2010. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek, első vagyok. Nagyon túllihegni ezt felesleges...a barátnőd esete pedig érdekes,de lehet,hogy nem marad örökké így..:D Ha igen,akkor őt kellene megkérdezni erről:D
2010. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,a "barátnőt" inkább javítanám "ismerősödre" :D
2010. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

"Bár ismerek egy csaj, akit egy lusta, gerinctelen, sunyi kígyó, aztán a pasija lesi minden kívánságát. Lehet, hogy ez a megoldás."


ilyet én is ismerek... :S mondjuk a pasija meg papucs, kéne a francnak, hát férfi az ilyen???

2010. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Első vagyok,persze hogy nem kéne...legalábbis hosszútávon. Néha egy ebéd megfőzéséig azért rátörhetne ez :D:D Viccen kívül azért ennyire szélsőséges helyzetben nem voltam,de volt barátom aki bizony jött utánam még szinte a Wc-be is. Nem jó ám az ilyesmi...én is jobban szeretem, ha néha nekem is "nem"-et mondanak valamire.
2010. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
erre szerintem nincs recept
2010. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én meg olyan csajt ismerek,aki még megfogni sem tud egy pasit sem.Ahhoz is kell egy bizonyos fokú bénaság.Jah,és ő is sunyi,gerinctelen kígyó.Talán ezért nincs senkije.


A kérdésre pedig: szerintem nem kell itt trükközni,meg szolgát csinálni a párunkból.Egyszerűen csak tisztelni kell,és szeretni,és ugyanúgy lesni minden szavát,mint ahogy ő a mienket.Vagy legalábbis ugyanannyit beleadni a kapcsolatba,mint ő.Természetesen a túlzott ragaszkodás nem egészséges,én sem szeretem.

2010. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem,hogy nem jut neki még pasi sem,nemhogy papucs,és abban éli ki magát,hogy aki boldog kapcsolatban él,azt lepapucsozza.Savanyú a szőlő.
2010. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
minden pasi mas,erre nem konnyu valaszt adni.
2010. máj. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!