Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ballagasra milyen idezetet...

Ballagasra milyen idezetet irhatnek?

Figyelt kérdés
En ballagom, 18 eves lany vagyok, amiket a neten kaptam , azok mind elcsepeltek mar.
2010. máj. 11. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A mai napon kezdődik el az életem, mert ma a világ egyik polgára lettem. Ma lettem felnőtt, mától másnak is számadással tartozom, nem csak magamnak és a szüleimnek. Már nem csak a jegyeimért felelek, mától a világnak tartozom számadással, a jövővel, az élet nyújtotta minden lehetőséggel. Mától kezdve a dolgom az, hogy itt legyek, nyitott szemmel, lelkesen, felkészülten. Hogy mire? Nem tudom. Bármire és mindenre. Hogy elkezdjem az életet és hogy szeressek, hogy vállaljam a felelősséget és éljek a lehetőségekkel.


Jegyezd meg jól, de ne csüggedj soha, remény, csalódás, küzdelem, bukás, sírig tartó nagy versenyfutás. Keresni mindig a jót, a szépet, s meg nem találni - ez az élet.


Ezeket találtam,bár az első kicsit hosszabb. :) 21/L

2010. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, gondolom gimiből ballagsz 18 évesen, az meg május elején volt, érettségi előtt, te mikor ballagsz mégis?:))
2010. máj. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En junius 10 edikesn , mivel nem MO-n lakom. :)
2010. máj. 11. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyira számít ez? :D


Amúgy "végre hogy megszabadulok innen" vagy

"ide is jártam de minek" vagy "Most kezdődik csak az igazi móka"

2010. máj. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Régi harcok,

régi kopott könyvek

Derű, mosoly,

néha fájó könnyek.

Minden múlik,

suhannak az évek

Búccsút intünk

múló diákévek."

(Hemingway)

2010. máj. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!