Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a tulajdonság, szokás,...

Mi az a tulajdonság, szokás, amit a legjobban utáltok valamelyik családtagotokban? Miért?

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A csámcsogás. Nem tudom miért, de őrületbe kerget.
2017. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Az értetlenség lassúskodás feltudok robbanni olyankor.
2017. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikor nagy segget kerítenek a dolgoknak meg amikor a nézőpontjukat akarják rámerőltetni
2017. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Apámban, hogy betegesen rendmániás. Anyámban, hogy ciki neveken szólít mindenki előtt.

Kutyámban, hogy iszonyú büdöseket ereget este mellettem.

2017. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bár nem családtag, csak rokon, nagybátyám felesége, mégis az ő egyik jellemzője, amit nem tudok elfogadni.

Rettentően haszonleső. Csak az a rokon neki, aki pénzes, akitől van mit várnia, függtlenül attól, hogy vérrokona, vagy nem. Csak a saját érdekeit nézi, és ezt nagyon szembetűnően csinálja, már az egész rokonságnak feltűnt.

2017. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

A férjem egy patópál, egy háromujjú lajhár megirigyelné azt a komótosságot, amivel ő nekiáll valaminek.

A gyerek még pici, róla nem tudok semmi rosszat mondani.

Tágabb családom: anyám kotnyeles, apám imád másokba belekötni és lehúzó kritikával illetni, az egyik tesóm folyton ködösít és kever-kavar, a másiknak meg mindenre van valami bölcsessége, egy komplett Coelho veszett el benne.

Ezek után senki nem fogja ugyan elhinni, de amúgy nagyon szeretem őket.

Magamat is tudnám ilyen szépen jellemezni, de az már hosszú lenne.

2017. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
79%
valóban a lassúság, ha valamit kérsz egy férfitől, három hónapon belül ne ismételd meg a kérést, idő kell a munkához! Ettől megyek a falnak!!!!!!!!!
2017. márc. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy mindent el kell mondanom háromszor a páromnak, mert folyton elbambul és minden máson jár az esze. Olyankor olyan mintha fogyatékos lenne, pedig nem az.
2017. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

# 7: Úgy szokta mondani mindig: "Mondtam már, hogy a héten megcsinálom, nem kell fél évente emlékeztetned rá."


6-os választ írtam.

2017. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki teljesen feleslegesen beszél, nincs semmi lényeges információtartalma annak amit mond csak járatja a pofáját.
2017. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!