Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félünk a nevelöapámtol mit...

Félünk a nevelöapámtol mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Tegnap értünk haza anyàval a nagyiéktól és anya ugy döntött, hogy kirakja mert már eléggé megromlott a kapcsolatuk. Anya mondta neki hogy a kapcsolatuknak vége és szeretné hogy elmenjen hiszen azt mondta még egy hete, hogy ő talál magának albérletet és mire hazajövünk elmegy. Amikor anya elkezdte mondani egyből ordibált és azzal fenyegetett hogy szétver mindenkit (mikozben a fia itt volt aki melletunk állt végig) és hogy takarodjon el mindenki(anya nevén van az albérlet) én erre hivtam a rendőröket és megtörtént a beszélgetés de csak velünk, mondták hogy menjünk el valhova az éjszakára. El is mentünk, de most visszajöttünk és a bátyám xboxát széttörte és ami emeletes ágyat adott a hugy el is vitték. Most attól félünk hogy mi lesz a reakcioja ha hazajon. Nincs hova mennunk mert a szálloda elég drága. Engem már egyszer megvert de nem jelentettuk fel mert feltunk tole. Hogy rakjuk ki vagy kinek a segitsegevel?

2017. ápr. 17. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha megvert fel kell jelenteni. Ha tiétek az albérlet, van róla szerződés, kirakjátok rendőrrel a szűrét, miután jogtalanul tartózkodik ott.
2017. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az albérlet anyukád nevén van akkor zárcsere és nem kell beengedni. természetesen szólni kell a tulajnak, hogy mi a fáma, beleegyezést kérni a cserére. Ezután pedig egyetlen alkalommal, amikor tudtok keríteni legalább 2 férfiismerőst/rokont, akárkit, akkor beengedni, hogy elvihesse a maradék cuccait, ha még maradt ott neki. Akkor nem arcoskodik és atnuk is vannak, hogy biztosítottátok a bejutást és bántani sem tud. Ha nincsenek ott holmijai egyáltalánnem beengedni. ha még maradt valami, azt olyan feltétellel adni vissza, ha ő meg visszahozza azt, amit jogtalanul elvitt.
2017. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Doriskadolcsi válasza:
37%
Mindenképpen hívd a rendőröket, vagy a gyámügyet, akár a bíróságra is mehettek vele, ne féljetek menni a bíróságra, vagy ne féljetek rendőröket hívni, máshogy nem lehet megoldani. Akár be is perelhetitek, vagy privátban megkereshetsz engem, mert a tesóm ügyvéd. Sok sikeret kívánok
2017. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóljatok a ház tulajnak, hogy ki szeretnétek tenni. Ő majd kirakja, sőt rendőrt is hív ha kell.


Egyébként ezt énis megjártam már. Anyám összejött egy elmebeteggel amikor 7 éves voltam. Most kereken 10 év eltelt és még mindig együtt vannak.

Mindig terrorizált minket és verte anyámat is. Korházba is került.

Ahogy látom a nevedet, gondolom akkor te is 99-es születésű vagy. A nemedet nem tudom, de ha fiú vagy és jó fizikumú, akkor rakd ki.

Én is számtalanszor ütöttem már le anyám élettársát mert meg akarta verni anyámat, csak önvédelem volt. Rendőrséget is hívtunk, ők is megnondták hogy ez önvédelem. Még akkor is, hogy rajtunk nem volt sérülés, a csávónak meg akkora dudor volt a szemén, hogy hónapokig vak volt fél szemre.

Szóval ha úgy van, ne félj kiállni magatokért.

De inkább az elsőt ajánlom. Hívjátok a főbérlőt és ő kirakatja a rendőrökkel ha kell.

2017. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Ennyi eszetek van, hogy nem tettetek eddig semmit.... már rég kezét jellet volna törni, de minimum feljelenteni...

Amig ezt a minimumot nem teszitek.meg addig meg is erdemlitek.

2017. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Komoly? A rendorok azt mondtak nektek, hogy ti menjetek el, mikor ti vagytok a bantalmazottak es anyukad neven van az alberet?

HIvjatok ki oket meg egyszer, tobbszor is ha kell, mikor orjong, torik-zuzik es addig hivjatok mig a pali el nem tunik.

2017. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne a bántalmazás miatt hívd ki őket ha tényleg ennyire nem foglalkoznak vele. Össze kell szedni a cuccát szépen megkérni hogy menjen el. Ha nem akar akkor hívd a rendőrséget hogy egy nem kívánt személy van az otthonodba. Kikísérik.
2017. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!