Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal féléve vagyok együtt,most lesz a szülinapom,és már egy jóideje megmondtam a szüleimnek hogy erre a szülinapra ottalvást tervezünk a barátomnál.Egészen eddig nem mondtak semmit,aztán most egy héttel az ,,esemény" elött közlik hogy nem,és ha elmegyek súlyós következményeik lesznek.Megmondtam nekik,mégis mivel akarnak rám hatással lenni?Pénzt ritkán adtak,anyám szinte sose,nyáron dolgozni megyek szóval ezzel nem nagyon tudnak nekem ellent parancsolni.A jövő évi tankönyvek fizetését gondolom ki kell fizetniük...szóval egyéb dolog nem hinném hogy fontos lenne,amivel tudnának zsarolni.


Ez az ottalvás fontos lenne.Meg kell szokniuk hogy nyáron nem csak egyszer,hanem hetente is elmegyek ottaludni hozzá,hiszen a nyáron megkeresett pénzből utazgatnék az országban barátommal és a barátaimmal,és sokszor aludnék nála..


ezt eléggé zavarosan fogalmaztam,de igyekeztem nagy vonalakba leírni.



2017. máj. 9. 17:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Épp csak a lényeg maradt le, hogy mennyi idős vagy?
2017. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%

és mennyi idős vagy? 16?

sajnos a lanyom is mar aludt baratnönél, hiaba tiltottam , 14 eves. féltenek a szüleid, h bajod esik, vagy csalódni fogsz.

2017. máj. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy a lányod a barátnőjénél alszik, vagy szexelni lép le tiltás ellenére, nagyon más. Kérdező, gondolom a szüleid nem akarnak még unokázni. Neked meg nyilván halaszthatatlan "ott aludni" a fiúdnál.
2017. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát felnőttként nem kell engedélyt kérned, költözzetek össze a pasiddal. Ha meg a szüleid tartanak el, mert kiskorú vagy, akkor ha nekem ilyet mondanál hogy márpedig te ott fogsz aludni, meg nyáron is szokjam meg mert többször ottalszol meg utazgatsz, hát én is nemet mondanék.
2017. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

16 leszek.unokázás?

szüleim tudják hogy már lefeküdtünk,ettől nem féltenek.Nem erről van szó.Csak nagyon sok szabályt szabnak ki,anna ellenére hogy már nem vagyok kis pisis.És egy idő után elegem lett.Sehova nem engedtek el esténként soha,ha más nem,akkor legalább barátom aludhatna nálam,de az sem.És nem szexelni megyek oda,egy nyugodt estét akarok.Attól még hogy nem vagyok felnőtt,nem biztos hogy mindenem a szex..

2017. máj. 9. 19:36
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
kis pisisnek tartanak? Miért mégis mi vagy? Egy önálló felnőtt ember? Vagy esetleg a szüleid tartanak még el? Ha igen, akkor pedig nincs olyan hogy te kijelentesz valamit. Megkérni meglehet őket, de kijelenteni és utasítani nem. Szerintem a stílusoddal volt baja, teljesen jogosan.
2017. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
megkérni őket?minek?ugyis tudom a választ xd fel lehet háborodni,de mint mondtam,már dolgozni fogok=nem ők fognak eltartani.
2017. máj. 9. 20:17
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és nyilván fizeted a rád eső rezsit kaját, tisztító és mosószereket, a tanulmányaidat, mindent. Ne szállj már el ennyire magadtól, fogalmad sincs mit jelent eltartani magad.
2017. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?


Költözz össze a pasiddal valahol (de ne az ő szülei nyakára!) menj el dolgozni te is meg a pasid is, fizessétek a lakbért, tartsátok el magatokat, akkor annyiszor feküsztök össze, ahányszor akartok.

Nem vagy kiskorú, fiatalkorú vagy, nem vagy már iskolaköteles és feketén tudsz dolgozni, mert mosogatni, takarítani talán képes vagy.

Tanuljatok munka mellett estin vagy levelezőn,- vagy ne tanuljatok, a fene bánja - nem kötelező nappalin tanulni és eltartatni magad a szüleiddel.

Ha viszont mégis az utóbbit választod, akkor a pofa alapállásba és azt csinálod, amit a szüleid mondanak, mert ha nem, akkor pl. a rendőrséggel vitethetnek haza.

Ez elég súlyos következmény? Nekem az lenne.

Tudod, valamit valamiért!

2017. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"megkérni őket?minek?ugyis tudom a választ xd "

Megkérni őket azért , mert ők a szüleid, akik vigyázni próbálnak rád- mert te nyilván nem tudsz magadra, hiába képzeled felnőttnek magad. Az hogy nem támadod hátba őket, meg nem viselkedsz ilyen minősíthetetlenül, a minimális tisztelet ami kijár nekik. És eléggé alap, hogy a tizenöt éves gyerek mellett ne legyen éjszaka pasi. A hülye dumát meg hagyjuk hogy nem szexelni akarsz, majd egy tizenöt éve, aki felnőttet óhajt játszani, csak fogja a fiúja kezét miközben egy ágyban vannak....

2017. máj. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!