Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyenlősség otthon? Rokonok,...

Szégyenlősség otthon? Rokonok, családtagok előtt?

Figyelt kérdés
Szégyenlősség otthon? Rokonok,családtagok előtt? Te hogy éled meg? Vagy családtagok?
2017. máj. 15. 20:00
 1/6 anonim válasza:

hat en az vagyok:)

mindenki elott

nagy ritkan veszem at a polomar ha valakivan a szobaban, mert cikinek erzem magam mindenhogy:)

2017. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez két részből áll,anya előtt természetesen nem vagyok szégyenlős,szoktuk egymást látni meztelenül,pl.ha bármelyikünk zuhanyzik.Apa előtt természetesen nem mutatkoznék meztelenül,nem szabad senkit kellemetlen helyzetbe hozni.De ez így van a munkahelyemen vagy a barátnőim előtt is,hasonló neműek előtt nem zavar ruhanélküliség.
2017. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
66%
Egyáltalán nem vagyok szégyenlős előttük,pedig nem vagyok kimondottan egy exhibicionista típus.
2017. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az vagyok, szüleim is max melltartóban láthatnak, de a bugyira már veszek valamit. Másnem egy hosszú pólót (pl nyáron pizsi helyett). Barátnőim előtt szintén. Egyetlen kivétel a barátom, előtte teljesen természetes hogy legfeljebb bugyi van rajtam, vagy az sem...

Rokonok előtt még fehérneműben sem mutatkoznék, legfeljebb fürdőruhában...

2017. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bugyi-melltartó simán mehet, az max., mintha bikini lenne, de fürdés után magamra tekert törcsiben is simán mászkálok a lakásban.


A párommal más, de ott meg inkább igyekszem póló.gatyó alá nem menni, mert akkor tuti elkap :)

2017. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az vagyok,nem is kicsit.nálunk senki nem mutatkozik meztelenül se szüleim se bátyám sem én egymás előtt. más rokon előtt végképp nem
2017. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!