Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha kiabálnak velem...

Normális, ha kiabálnak velem társasjáték közben?

Figyelt kérdés

Igazából csak két ilyen eset volt, de ennél többet nem is játszottunk ilyen jellegű játékkal.

Az első esett, ki nevet a végén volt. Tudjátok, amikor körbe körbe mész a pályán és minnél hamarabb bekell érned az összes bábuddal. Na most, két lehetőségem volt egy dobás alkalmával, és az egyik az volt, hogy leverek egy bábut, történetesen az anyámét. Ez meg is történt, de akkor, anyám teljesen berágott rám. Olyanokat mondott, mint, "mindig is tudtam hogy egy bunkó vagy" és hasonlók, majd nem volt tovább hajlandó játszani. Hozzá teszem, ő is vert le bábut, tisztában van vele hogy ez a játék lényege. Vigasztalhatatlanul dühös volt rám, sokáig.


Egy másik esetben a nővéremet szabotáltam. Ez egy régi játék, nem fogom elmagyarázni mik a szabályok, de a lényeg hogy olyan nagy mázlim volt, hogy lehetőségem volt elzárni előle az utat. Ezzel nyertem magamnak egy kis időt, mert ha sikerül beérnie, ő nyer, igy viszont a hosszabb utat kellett választania. Na most, szépen leis teszem az akadályt, erre teljesen kifordult magából. Nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez, addig, amig elnem sírtam magamat.


Ha más csinálja, nem zavarja őket, de én vagyok a család fekete báránya. Azóta nem vagyok hajlandó velük játszani, ami miatt megint csak dühösek rám. Veletek is volt ilyen?



2017. máj. 20. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Mindd meg nekik hogy azét nem játszol velük, mert ha nyersz akkor ugatás van és ezt nem szeretnéd. Ennyi. Ne pedig azt hogy nincs kedvem, majd máskor és hasonló mellébeszélések.
2017. máj. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Vannak olyan emberek akik nem képesek elviselni ha veszítenek. Nem kell az ilyenekkel játszani.
2017. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem normális aki egy játékon így felhúzza magát. Kezeltessék magukat! Mi sokat társasoztunk meg kártyáztunk mikor kicsik voltunk a családdal, de ilyen sose volt.
2017. máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%

" Ez meg is történt, de akkor, anyám teljesen berágott rám. Olyanokat mondott, mint, "mindig is tudtam hogy egy bunkó vagy" és hasonlók, majd nem volt tovább hajlandó játszani. "


Anyád megrekedt a gyerekkorban! Egy 5 éves toporzékoló majom szellemi szintjén van!


De semmi baj, piff bele! Olyat kapna a pofájába tőlem, hogy megemlegeti!


Így beszél a gyerekével játék közben? Piff neki! Ez nem anya, ez egy sérült pondró! Mutasd meg a bélféreg anyádnak, kíváncsi vagyok, hogy mit szól? :D


Nem ég a retkes pofája ilyenkor?? Hogy hisztizik, meg bunkó agresszor a saját lányával??


Mutasd meg neki légyszíves én kérem! Nagyon szívesen elmegyek hozzátok és úgy szájba rakom, hogy a fal adja a másikat neki!


Ennek tuti nem volt pénisz a pofájában már jó régen!!

2017. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az szokott lenni, hogy mondja hogy a tesóm jön látogatóba és majd játszhatok vele társast. Azt mondom hogy nem, erre kötözködés...elmondom hogy miért nem, kiabál hogy felejtsem már el. Tavaly szent este történt azt esett...a szobámba sírtam egy csomó ideig, de anyám le se szarta. Igazából mindennel ez van. Fel se kellett volna tennem a kérdést, tudom hogy ez nem normális, és egyedül az én hibám. Sajnálom hogy ezzel pazaroltam az időtöket.
2017. máj. 20. 15:49
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Ne mártírkodj már, az nagyon visszataszító. Amíg játszod az áldozatot, addig az leszel. Állj szépen a sarkadra.
2017. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak megerősítést akartam, mert bármit csinálok, rossz vagyok a szemükben. Tényleg sajnálom, ne gondoljátok, hogy sajnáltatni akarom magamat. Nem akarom utálni magamat, amiért én más vagyok mint ők
2017. máj. 20. 15:52
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
Nálunk mindenki elég maximalista es nem igazán tudjuk elfogadni,ha a másik nyár..Igy a társasjátékok kozben is megy mindig a rivalizálás,meg a csipkelodes de ezeket nem kell felvenni,nem gondoljak komolyan..
2017. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Megpróbálok a sarkamra állni, rendben :)
2017. máj. 20. 15:53
 10/20 anonim ***** válasza:
17%
de cuki vagy, ugy elvernelek ezekbe a jatekokban!
2017. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!