Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges szerintetek, hogy...

Lehetséges szerintetek, hogy az exfeleség miatt nem kérte még meg a kezem?

Figyelt kérdés

Nincs bennem féltékenység, mondhatni jó a viszonyom az exfeleséggel. Viszont zavar, hogy a párom és az anyja rengeteg pénzt ad neki havonta. Van egy közös kislányuk szóval a gyerektartás normális, de a nő csak 4 órában dolgozik, inkább hobbimunka, mert a fizetése kb.el is megy a benzinre.Mindent a párom és az anyukája fizet, a lakás hitelét, a kocsit, a rezsijüket, de még a telefonszámláját is.

Már 3 éve együttélünk és van bennem egy olyan érzés, hogy azért nem kér meg, mert nem tudunk összeházasodni, hisz az exfelesége nagyon sokban van neki. Tudom, hogy tőle kellene megkérdezni, de elég fura lenne, hogy "drágám mégis miért nem kértél még meg?"

Nyilván arra költi a pénzét, akire akarja, de így mi lesz a mi közös életünkkel?


2017. máj. 29. 18:56
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
pedig ezt vele kell megbeszélned. Mi itt hiába adunk válaszokat, ha a párod másképp gondolja.
2017. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem ez lenne a kérdésem, és nem is vágynék arra, hogy megkérje a kezem, de még arra sem, hogy ilyen párom legyen. Ez nem normális!

Ő és az anyukája fizeti a volt feleség teljes megélhetését? Ez szerinted normális???? Menekülj minél hamarabb. Bele se mentem volna ilyen kapcsolatba.

2017. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
79%
Márpedig igenis jogod van tudni, hogy mik veled a tervei a pasasnak. + Amit csinál, az szerintem abnormális és felháborító.
2017. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%
Megkérdezted már a 3 év alatt, hogy mégis miért fizet mindent az exfeleségének?
2017. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges. Amit nem értek, hogy így miért akarnál hozzámenni, illetve hogy akarsz gyerekeket vállalni. Pl ha a második gyerek nektek már nem férne bele a költségvetésbe az ex miatt? Te döntésed, illetve a tiétek, de nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy hozzámenjek, és evvel adott legyen a lehetőség, hogy a jövőbeni gyerekeim hátrányban lesznek mások miatt.
2017. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán azért nem kérte meg, mert a legtöbb férfinek elég egy házasság (sőt nőknek is mostanában).

Ergo, nem is tervez téged elvenni, max ráerőszakolhatod.

2017. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

#4

Tudom, hogy miért fizet mindent neki.

Mielőtt megromlott a házasságuk 2 gyerek volt, de a nagyobb sajnos elhunyt.Ebbe az exfeleség teljesen belebetegedett, a házasságuk tönkrement és dolgozni sem tudott sokáig. Amikor elköltözött megigérte, hogy mindenben segíti és mellette lesz, ami engem nem is bánt. Viszont eltelt azóta 4 év és nem tudom meddig lehet ezt elviselni.

Egyébként rendes nő és jó anya, nagyon sajnálom, amin keresztül ment, hisz a gyereke elvesztése után a férje is elhagyta miattam (ennek ellenére sosincs rám egy rossz szava sem) viszont lassan kereshetne teljes állást, semmi sem indokolja, hogy csak 4 órában dolgozzon.

Egyébként kifejezetten jó a kapcsolatom a párommal.

2017. máj. 29. 19:23
 8/45 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy függne a ti házasságotok, attól, hogy mennyit fizet az exnek. Egyszerűen csak nem akar elvenni. Már írta valaki, hogy egy házasság is bőven elég. Minek újra? Így is együtt vagytok, nem?
2017. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg bűntudatod érez, amiatt a férjed, hogy miattad hagyta el a lelkironcs feleségét, vagy nem szeret eléggé.

Amúgy mi f*52ért kell házas/családos emberekkel összejönni? Igen, leginkább az a fél hibás, aki házas/családos férfi/nő létére viszonyt kezd, illetve folytat valakivel. De az a valaki, se lehet valami erényes, aki képes befurakodni, illetve véget vetni egy kapcsolatnak. Szóval erről ennyit.

A másik, a párod szépen közli az ex nejével, hogy vállaljon napi 6-8 órákat, mert ti se tudjátok örökké pénzelni. Ennyi.

2017. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
90%
Milyen férfi az, aki ha nő depressziós lesz ott hagyja??? Ráadásul a közös gyerekük elvesztése után. Ha veled történik valami, sosem lehet tudni, akkor majd téged is otthagy???
2017. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!