Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromat nem láttam már egy...

Páromat nem láttam már egy hete. Nagyon várjuk őt a kisbabánkkal, ma érkezik. De nagyon fáj a foga. Hogyan vidítsuk fel, miután megjött a fogorvostól. Majd sokat simogatom, masszírozom, de még mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
szex (előtte is, utána is fájni fog a foga, de közben nem, az biztos)
2010. máj. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Vásárolj neki egy csomag Advil Ultrát vagy írass Cataflamot. nekem ezek váltak be fogfájásra.
2010. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen figyelmes vagy akkor a puszta kisugárzásod is leveszi a lábáról. Hidd el rád néz és már nem is fáj neki semmi.
2010. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
kapcsold ki a számítógépet. Amúgy meg örüljön ő nektek, ha 1 hete nem találkoztatok.
2010. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy különösebben körül kéne ugrálnotok

Felnőtt nő anya vagy , csak ismered annyira a párod hogy tudd mi az amit ilyenkor igényel :S

2010. máj. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szrezz be pár csomag fájdalomcsillapitót,vagy ha nincs tele gyógyszerrel,akkor ütősebb piát,amitől tompul,és hagyd aludni
2010. máj. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

csinálj neki egy forró fürdöt, főzz egykis levest, hogy valamit tudjon enni, ha már tud ... meg cataflam és hagyd phenni, max. szerezz valami filmet amit megnézhet pihenésképp, ha nem akar aludni

jobb ötletem nincs

2010. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vidd el fogorvoshoz, vagy az ugyeletre!

Nekem gyokerkezeles elott, mikor fajt a fogam a csend es a nyugalom segiett, meg az antibiotikum.

2010. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem kell elvinni, mert ott csücsül.

És nem gyógyszerneveket szerettem volna, hanem más felvidító "varázsszert".

2010. máj. 18. 14:29
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
egy jó nagy spangli?:D
2010. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!